Wyróżniający się uczniowie SP w Pobiednej w roku 2015/16
10 sierpnia 2016 roku
24 czerwca 2016 roku podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2015/2016 w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Pobiednej wyróżniający się uczniowie zostali nagrodzeni i uhonorowani.
Uczniowie kl. I-III Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Pobiednej wyróżniający się pod względem wysiłku włożonego w osiąganie wyników w nauce:
kl. I
Kamila Raczyńska
Julia Koman
Krystian Janik
Milena Stasiak
Wiktoria Myślińska
Konstanty Jankowski
Patrycja Iwaniec
Dominika Czarniecka
kl. II
Matylda Surmacz
Seweryn Paszkiewicz
Maja Mazur
Michał Misigrosz
kl. III
Jakub Mackiewicz
Michela Sobolewska
Zuzanna Turczynowicz
Sławomir Dunajczan
Rafał Dunajczan
Jakub Witkowski
Uczniowie kl. IV-VI Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Pobiednej wyróżniający się pod względem osiąganych wyników:
kl. IV
-świadectwo z wyróżnieniem i nagroda za bardzo dobre wyniki w nauce
Filip Sikora- średnia ocen 5,5 oraz wzorowe zachowanie
- nagroda dobre wyniki w nauce:
Klaudia Walczuk- średnia ocen 4,6 oraz bardzo dobre zachowanie
kl. V
-świadectwo z wyróżnieniem i nagroda za bardzo dobre wyniki w nauce
Marie Szymocha- średnia ocen 5,2 oraz wzorowe zachowanie
Paweł Kotliński- średnia ocen 5,2 oraz wzorowe zachowanie
Wiktoria Stasiak- średnia ocen 4, 7 oraz wzorowe zachowanie
Julia Sikora- średnia -ocen 4,6 oraz wzorowe zachowanie
kl. VI
-świadectwo z wyróżnieniem i nagroda za bardzo dobre wyniki w nauce
Aleksandra Czereszko- średnia ocen 5,0 oraz wzorowe zachowanie
Aleksandra Ciereszko otrzymała tytuł Absolwenta Primus Inter Pares i została wpisana do Złotej Księgi.
Uczniowie, którzy wyróżnili się 100% frekwencją w ciągu całego roku szkolnego:
Kamila i Marcin Raczyński
Natalia Staszczyszyn
Sandra Jaczenia
Jakub Rypicz
Filip Sokołowski
Paweł Walczuk.
Konkurs ogłoszony przez Radę Rodziców na najlepszego ucznia SP im. Kornela Makuszyńskiego w Pobiednej.
Rada Rodziców ogłosiła konkurs i określiła jego reguły w porozumieniu z Radą Pedagogiczną. Uczniowie cały II semestr nauki szkolnej gromadzili punkty za postępy w nauce, wzorowe zachowanie, reprezentowanie Szkoły w konkursach, czytelnictwo, aktywność na niwie szkolnej i klasowej, itp... .Na czerwcowym posiedzeniu Rady Pedagogicznej wychowawcy przekazali dyrektorowi podliczone punkty i wyłoniona została ścisła czołówka.
Zestawienie punktowe uczniów, którzy uzyskali największą liczbę punktów w konkursie na najlepszego ucznia SP im. K. Makuszyńskiego w Pobiednej
Klasy I-III
Matylda Surmacz 96,1
Michela Sobolewska 83,1
Jakub Mackiewicz 78,7
Jakub Witkowski 75,6
Kamila Raczyńska - 72,0
Natalia Staszczyszyn 69,0
Maja Mazur 65,6
Milena Stasiak 62,0
Wiktoria Myślińska - 61,0
Kl. IV - VI
Filip Sikora 119,0
Aleksandra Czereszko 107,8
Marie Szymocha 107,0
Julia Sikora 78,0
Wiktoria Stasiak - 77,5
Klaudia Walczuk - 56,7
Paweł Walczuk 44,0
Brajan Darul 44,0
Po podsumowaniu punktacji zwycięzcami zostali:
W kl. I-III Matylda Surmacz (kl. II)
W kl. IV-VI- Filip Sikora (kl. IV)
Konkurs mógł się odbyć dzięki szczodrości sponsorów:
Laptop ufundował - Pan Bogdan Strzelecki
Tablet ufundowała Grupowa Praktyka Pielęgniarska Panaceum S. C. z Mirska
Na uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego fundatorzy nagród otrzymali od Rady Rodziców statuetki i gorące podziękowania.
Rada Pedagogiczna i uczniowie również dołączają się do podziękowań. Cytując motto belgijskiego pisarza Phila Bosmansa przekazujemy nasze wyrazy wdzięczności.
Dobry człowiek jest jak małe światełko.
Wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej
drodze zapala zgaszone gwiazdy.
K.R.