•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona głównaBrawa i gwizdy

BRAWA I GWIZDY


Drogi internauto! Informujemy, iż nie jest to forum, a jedynie miejsce gdzie mogą państwo wyrazić swoją wdzięczność, lub niezadowolenie z powodu czyjegoś postępowania. Komentarze bez związku z pochwałami lub naganami (również te typu: "gwizdy dla tych co dali mi gwizdy"), a także takie które zawierają słowa obelżywe lub ewidentną nieprawdę nie będą wstawiane na stronę.

Jeśli uważasz, że jakaś osoba lub instytucja swoim działaniem na rzecz Pobiednej lub mieszkańców Pobiednej zasłużyła na publiczną pochwałę możesz napisać to tutaj, a jeśli uważasz, że zasłużyła na publiczną naganę możesz napisać to tutaj25.03.2024 r.
Gwizdy dla...
wandali, którzy postanowili zniszczyć boisko sportowe wjeżdżając na nie autem!!!

od: Pablo02.09.2022 r.
Brawa dla Redakcji www pobiedna.pl...
Jestem pod wrażeniem strony, którą tworzy Pan Leszek Bartnik. Byłem mieszkańcem wspaniałej Pobiednej w latach 60-tych. Dopiero po opuszczeniu miejsca dowiedziałem się tak wiele o Pobiednej, to wszystko zawdzięczam tej stronie!!! Nie ma dnia, abym nie zaglądał tutaj. Życzę dalszej, wspaniałej pracy i cennych informacji o bardzo zmienionej Pobiednej.

od: Marian29.06.2020 r.
Gwizdy dla...
Pana Sołtysa z Pobiednej, za słabą informację dotyczącą miejsca komisji wyborczej. Sporo ludzi szukało i pytało, gdzie jest lokal do głosowania! Nie postarał sie Pan, panie sołtysie!

od: mieszkańcy Pobiednej11.12.2019 r.
Gwizdy dla... No własnie, dla kogo?
Na pewno za stan porannego powietrza na skrzyżowaniu w centrum Pobiednej! Dym taki, że niejednego udusiło kaszlem! Wydobywa się to wszystko między innymi z kominów sali gimnastycznej i przedszkola! Czas pomyśleć o modernizacji!

od: Zdrowy obywatel01.04.2019 r.
Brawa dla ...
Burmistrza Gminy Leśna za wyjście naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i udostępnienie boisk sportowych całodobowo. Zarówno dzieci jak i dorośli jesteśmy bardzo wdzięczni. Uszanujmy tą decyzję i pamiętmy o zachowaniu pewnych obowiązującychc tam reguł.

od: Ania20.12.2018 r.
Gwizdy dla ...
Włodarzy gminy za zamkniętą bibliotekę w Pobiednej. Teraz pozwalają oddawać książki... niech je najpierw udostępnią mieszkańcom, żeby było co oddawać. Śmiechu warte normalnie

od: Robert23.02.2018 r.
Gwizdy dla ...
Złodziei. Po przeczytaniu tych artykułów na wakacje pojadę gdzie indziej. Pozdrawiam

od: Turysta8.12.2017 r.
Gwizdy dla ...
złodziei, którzy w ostatnim czasie okradli moją mamę mieszkającą przy ulicy Dworcowej. Zabrali bądź zniszczyli wszystkie urządzenia elektryczne i instalację elektrycznę w całym domu, uszkodzili centralne ogrzewanie, poprzecinali tapicerkę mebli. Poniszczyli zdjęcia. Zostawili bez pamiątek i bez swojego miejsca na ziemi 90-letnią kobietę. Czy tak powinna wyglądać starość i czy my powinnyśmy godzić się na taki bandytyzm? Czy mieszkańcy Pobiednej czują się bezpieczni?
Złodzieje komuś zechcą sprzedać wyniesione z domu mamy urządzenia, proszę zgłaszajcie to na policję. Niech Pobiedna stanie się takim bezpiecznym miejscem jak była.

od: Córka, która nie wie jak pokazać dom swojej mamie17.11.2017 r.
Brawa dla ...
dzisiaj w nocy został skradziony rower z prywatnego budynku w Pobiednej po zgłoszeniu kradzieży na policji, w godzinach rannych został skierowany do mnie patrol w celu spisania potrzebnych informacji , po szczegółowym opisaniu roweru odzyskałem rower po godzinie 11 za co bardzo dziękuje mł. asp. panu Przemysławowi Szostek który służy na komisariacie w Leśnej i wypełnia swoje obowiązki wręcz wzorowo.

od: Krzysztof J.14.06.2017 r.
Brawa dla ...
Pana Leszka Bartnika, który wspaniale opowiadał Nam (Mnie i Wnuczce) o Pobiednej. Tak dużo o niej wie, że aż było miło słuchać. Dla Nas to żywy przykład miłości do miejscowości o nazwie Pobiedna i do wszystkich mieszkańców. Dziękuję, że mogłyśmy się z Panem spotkać i tak wiele dowiedzieć. Pozdrawiamy serdecznie,

od: Jolanta K. Żytkiewicz14.06.2017 r.
Brawa dla ...
Właścicieli Dworku w Pobiednej,że stworzyli takie wspaniałe miejsce i dla Pani Anety oraz Jej Męża za cudowne opiekowanie się gośćmi w każdym zakresie. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego co najlepsze dla Państwa i wszystkich cudownych ludzi w Pobiednej.

od: Jolanta K. Żytkiewicz7.04.2017 r.
Gwizdy dla ...
Złodzieja, który ukradł ul z pszczołami Polskiemu Towarzystwu Holozoficznemu.. szczyt chamstwa, ci ludzie zrobili tyle dla okolicznych mieszkańców a znajdują się tacy, którzy nie mają skrupułów do kradzieży...

od: Mieszkaniec30.07.2016 r.
Gwizdy dla ...
rodziców, którzy tolerują łamanie regulaminu placu zabaw przez ich dzieci, które grają w piłkę, wręcz akceptują i zachęcają do tego swoją postawą, nawet niegrzecznie zwracają się do osób, które upominają dzieci, no cóż, kultury niektórych nie nauczy się, niestety! Ale coś z tym trzeba zrobić!...

od: zmartwieni mieszkańcy29.02.2016 r.
Brawa dla ...
mieszkanców Pobiednej i okolic korzystających z placu zabaw w Pobiednej za nie palenie papierosów i utrzymanie porządku,a przede wszystkim brawa dla dzieci, które się bawią i nie niszczą! Warto było zrobić ten plac.

od: mama01.02.2016 r.
Brawa dla ...
nauczycieli, którzy w ramach wolontariatu będą pracować w czasie ferii. Może warto by było podać nazwiska,bo nie wszyscy są tacy gorliwi.

od: Zatroskana mieszkanka22.11.2015 r.
Gwizdy dla ...
obecnego Zarządu i strażaków z OSP Pobiedna za doprowadzenie do ruiny zabytkowego wozu strażackiego, który przez ostatnie ponad 20 lat był chlubą i ozdobą remizy OSP w Pobiednej.od: Zatroskany mieszkaniec21.06.2015 r.
Gwizdy dla ...
dwoch dziewczynek,ktore przychodza na plc zabaw ze swoimi chlopcami,aby sie klasc na lawki czy murek i calowac lub obejmowac,chyba pomylili ci mlodzi pojecie plac zabaw lub uwazaja,ze do takich zabaw ma on sluzyc,w regulaminie pisze dla kogo i po co jest ten plac.jesli sie to nie zmieni i rodzice ani dziadkowie,np widzac z okna,nie zareaguja,to zmusze sie do podania nazwisk,lub zglosze,ze male dzieci sa deprawowane!.
od: zniesmaczona15.06.2015 r.
Oświadczenie
W zawiązku ze zbyt dużą liczbą braw i gwizdów dla obu stron konfliktu pod nazwą: "Doposażenie kuchni remizy OSP" zaprzestajemy publikowania na stronie www.pobiedna.pl braw i gwizdów w tym temacie. Napływające ciągle nowe brawa i gwizdy nie wnoszą nic konstruktywnego do sprawy, chociaż cieszyć może fakt, że tak wielu mieszkańców zareagowało popierając jedną lub drugą stronę. Prosimy jednocześnie mieszkańców Pobiednej o aktywniejsze uczestnictwo w życiu naszej małej społeczności poprzez udział w zebraniach wiejskich co m.in. wiąże się z decydowaniem np. na co mają być wydawane pieniądze funduszu sołeckiego.
Korzystając z okazji, przypominam o apelu naszej redakcji do mieszkańców Pobiednej o przysyłaniu pomysłów na co mogą być wydane pieniądze z funduszu sołeckiego w przyszłym roku. Niedługo opublikujemy kilkanaście pomysłów, które już napłynęły do naszej redakcji.
od:Redakcja serwisu www.pobiedna.pl15.06.2015 r.
Gwizdy dla ...
Pani Sołtys, która wywalczyła 9 tyś. na kuchnie w remizie OSP kiedy to by ło pod jej władzą. Wraz ze zmianą burmistrza oraz jego mądrej decyzji, żeby świetlica wróciła w ręce remizy, pani Sołtys zniesmaczona sytuacją postanowiła rozporządzić pieniądze tak, aby to kuchnia pozostała w stanie jakim jest. Podsumowując... można zaobserwować jak gra władza w naszej wsi, a pani Sołtys myślała, że kuchnia zostanie wyremontowana i do jej dyspozycji, niestety zmiana burmistrza zniszczyła jej plany... Sposób w jaki się zachowała jest niemal dziecinny.
od: s. pelika15.06.2015 r.
Gwizdy dla ...
Ludzi, którzy wypowiadają się nie znając dokładnie sytuacji. Raczę poinformować o kilku kwestiach... Otóż OSP nie miesza się w polityczne gierki. OSP tylko i wyłącznie broni swoich interesów, jakim jest głównie dbanie o rozwój jednostki, czyli: odpowiedniego sprzętu, który pomaga w ratowaniu ludzkiego mienia oraz życia. Więc nie rozumiem skąd te \"gwizdy\" dla strażaków, którzy rzekomo czyhają na pieniążki. Wręcz przeciwnie. I aby rozwiać Wasze wątpliwości: TAK w władza MA OBOWIĄZEK utrzymywania OSP. Właśnie z wyżej wymienionych powodów. Ponieważ jest to stowarzyszenie działające charytatywnie nie ma możliwości aby na siebie zarabiać. Widocznie ktoś nie zrozumiał przekazu jaki płynął w opublikowanym oświadczeniu OSP. Chodzi jedynie o sprawiedliwość i jawność czynów Pani Sołtys, o nic więcej. Ludzie, zastanówcie się...
od: mieszkanka Pobiednej14.06.2015 r.
Brawa dla ...
Strażaków,za przekazanie pieniędzy na Boisko przy Szkole.
od: mieszkaniec Pobiednej14.06.2015 r.
Gwizdy dla ...
Pani Sołtys za tłumaczenie się na Facebook.com jaka Pani Sołtys jest dobra i wgl.Jest to ŻAŁOSNE i GŁUPIE bo nikt nie wiedział z mieszkańców Pobiednej że jest zebranie.Tym tłumaczeniem na Facebook.com się Pani Sołtys ośmieszyła.
od: Mieszkaniec Pobiednej14.06.2015 r.
Brawa dla ...
Pani Sołtys. Tak trzymać Pani Sołtys. Brawa za troskę o nasze wspólne pieniądze. Każdy chciałby więcej, ale żeby na OSP poszło ponad połowę pieniędzy sołeckich to przesada. Pobiedna to nie tylko OSP.
od: mieszkanka z Dworcowej14.06.2015 r.
Gwizdy dla ...
niektórych z OSP Pobiedna. Jest was kilku, rozrabiacie i psujecie opinię porządnych członków naszej OSP. Opamiętajcie się. Mało wam kasy? A z wynajmów kto bierze?
od: były strażak14.06.2015 r.
Gwizdy dla ...
strażaków z OSP w Pobiednej za polityczne gierki i skłócanie społeczności Pobiednej. Za jątrzenie, pomówienia i oszczerstwa. A nawet zajęć dla dzieci nie potrafią poprowadzić i trzeba za to dodatkowo płacić z pieniędzy podatników. I tak się dziwię, że na taką organizację sołectwo przyznało jakiekolwiek pieniądze, bo ja uważam, że działając w tak perfidny i egoistyczny sposób powinni się sami finansować. Mieszkańcy mogą sponsorować ich działalność w zakresie gaszenia pożarów, a nie uprawiania polityki. Zachowują się, jakby remiza była ich własnością, a nie mieszkańców, a to na co ją głównie wykorzystują to wiedzą wszyscy.
od: zniesmaczona13.06.2015 r.
Gwizdy dla ...
Pani Sołtys i Zespołu Łużyczanki!!!Za wspólne zabranie pieniędzy na wyposażenie kuchni Remizy OSP w zemście za nieotrzymanie klucza do Remizy.Pani Sołtys tak zorganizowała zebranie dla mieszkańców Pobiednej,że nikt o tym nie wiedział,oprócz Pań z Zespołu Łużyczanki.....Tak się Panie rozpędziły,że nie poddano nawet pod głosowanie cofnięcia dofinansowania kuchni w Remizie,tylko od razu przeszły do rozmowy na co te pieniądze wydać.Widać,teraz Pani Sołtys i Zespół Łużyczanki będą decydować o losach naszej miejscowości...Kiedyś i Zespół Łużyczanek przekona się jaką osobą jest Pani Sołtys!.....i chyba się zapomniała,że jest mieszkanką Pobiednej,a nie jej właścicielką!!!
od: ps12.06.2015 r.
Brawa dla ...
Pomysłodawców święta rodziny, udane spotanie, szkoda, że tak mało osób było! może to termin niezbyt trafny, bo to koniec oktawy Bożego Ciała, jakby to jutro się odbyło może byłoby lepiej z frekwencją, ale pomysł ciekawy i udany!.
od: mieszkanka Pobiednej12.06.2015 r.
Brawa dla ...
Uczniów kl IISP w Pobiednej,za cudowny występ,to te same utalentowane ubiegłoroczne pierwszaki! Moze ktoś sie dopatrzył w końcu wyjątkowych talentów i wykorzysta ich możliwosci, a także pomoże w rozwoju talentów, które oby się nie zmarnowały!.
od: uczestnik święta rodziny24.05.2015 r.
Brawa dla ...
PTH, wspaniali ludzie! Znowu planują coś nowego dla naszej wioski! Mam nadzieję, że mieszkańcy, władze wsi i niektórzy inni przyjdą pomóc w tej inicjatywie, nie tylko do zdjęć, jak było przy budowie placu zabaw, za który serdecznie dziękuje wiekszość, ale są i tacy, którym nie przeszkadza granie w piłkę, palenie papierosów, jazda rowerem, bo jak powiedziano osobie, która zwróciła na to uwage, że regulamin wisi po to, by go łamać! Niestety, sporo takich ludzi jest u nas, ale może dobrem zło zwycieżymy, gratuluje Holozofom!
od: mieszkaniec wsi21.04.2015 r.
Brawa dla ...
Pani Sołtys za chęć przejęcia świetlicy wiejskiej w Pobiednej. Jak sama nazwa mówi świetlica wiejska to ma być do użytku przez społeczność wsi a nie przez  tylko "strażaków".Dziwię się, o co tak w ogóle toczy się u was walka. Mieszkam też we wsi gdzie jest remiza i świetlica, która jest w remizie, ale rada sołecka chciała przejść pod siebie i nie było żadnych problemów ani ze strony strażaków ani ze strony władzy w urzędzie a tutaj? mam tylko pytanie co robi wasz burmistrz, że nie może konkretnie tego załatwić i przekazać świetlicę dla rady sołeckiej?? Dziwię się i współczuję wam. Będę trzymał za Was kciuki!
od: Piotr G.5.04.2015 r.
Brawa dla ...
wspólnot mieszkaniowych i mieszkańców Pobiednej za troskę o wygląd wsi poprzez wygląd posesji, domów i otoczenia, wymiany okien, drzwi, itp., co prawda wiele jest jeszcze do zrobienia, np. walące się szopy, czy sypiące elewacje, ale idzie ku dobremu. Jak widać, mamy na wsi wiele mądrych i troskliwych osób. Wesołych Świat tym życzliwym i nie tylko!
od: Zadowolona mieszkanka5.04.2015 r.
Gwizdy dla ...
Pani sołtys i Łużyczanek za próbę zabrania sali OSP. Naprawdę jest to żałosne tyle lat sala była OSP a teraz co? Sala i tak będzie OSP i tak więc dajcie spokój i nie próbujcie zabierać sali bo to jest żałosne... Dostała Pani sołtys pismo że ma oddać klucze to niech odda i po problemie i każdy będzie zadowolony.
od: Mieszkaniec Pobiednej19.01.2015 r.
Brawa dla ...
rady sołeckiej za wsparcie ferii w szole, a co z 2 tygodniem? Jak się nie ma kasy, to nuda, czy babcie zostają niezastapione, jak zawsze?
od: mama8.12.2014 r.
Brawa dla ...
Polskiego Towarzystwa Holozoficznego i Pani Sołtys Ani Hałas za piękne paczki. Z całego serca ślicznie dziękuję. Jest to bardzo przydatna pomoc.
od: Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia Irena B.14.11.2014 r.
Gwizdy dla ...
Całej elity rządzącej, która przed wyborami próbuje kupić sobie głosy. Najpierw nowe ławki na stadionie, przypomnę że sezon sie już skończył. a teraz komputery.. Żenada. Ale jest też dobra strona medalu bo wioska coś otrzyma także jestem za wyborami co roku :)
od: lokalny patriota8.11.2014 r.
Gwizdy dla ...
dla Pani Kierownik Referatu Budownictwa UM w Leśnej za zniszczenie nawierzchni prywatnej drogi należącej do Spółdzielni Mieszkaniowej "Fatma" w Pobiednej przy realizacji budowy ul. Podgórnej. Pani kierownik stwierdziła po interwencji telefonicznej pana prezesa, że ta droga była w takim stanie, gdyż ona codziennie tamtędy przechodzi. Na szczęście prezes, wykonał fotografie dla pojazdów ciężarowych wożących asfalt po prywatnej drodze spółdzielni nie pytając nikogo z władz spółdzielni o zgodę.
od: Rada spółdzielni27.10.2014 r.
Brawa dla ...
Z-cy Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "FATMA" w Pobiednej, że udaremnił kradzież mienia z kilku piwnic oraz powiadomił policję i wraz z nią ujął sprawców kradzieży.
od: Prezes Marek Socha29.09.2014 r.
Brawa dla ...
Projektu przy przystanku - super!
od: Marian12.05.2014 r.
Gwizdy dla ...
Synergi... Cieszę sie że konserwator zabytków nie zgodził się na wymianę kostki. Przecież można rozebrać całą droge, oczyścić kostkę i ponownie ją ułożyć. Do takiej formy naprawy konserwator nie miałby zastrzeżeń.Tyko najlepiej iść na skróty i po najmniejszej linii oporu!!
od: lokalny patriota10.04.2014 r.
Brawa dla ...
super że mają plan odnowy alejki nie rozumiem tylko ludzi.... może i ta kostka jest ok ale barierka albo jakaś poręcz by się przydała jak jest mokro i ślisko nie trudno o nieszczęście pomyślał ktoś o starszych osobach którym ciężko wejść i zejść tą alejką ???
od: mieszkanka Pobiednej7.04.2014 r.
Gwizdy dla ...
Przedsiębiorstwa Synergia, za chęć wymiany pięknej, zabytkowej kostki. Proszę zająć się naprawą muru cmentarnego, a nie wymieniać coś, co jest dobre. Kostka wymaga tylko ewentualnej naprawy ubytków, a nie wymiany całości. Nie ma potrzeby narażać się na niepotrzebne koszty. Mamy piękny z "duszą" cmentarz - ZADBAJMY O NIEGO.
od: Małgorzata4.04.2014 r.
Gwizdy dla ...
synergia za plany remontu alejki na cmentarzu wymiany starej ale pięknej kostki na beton i stare rzeczy można naprawić, zachować wygląd i funkcjonalność a nie iść po najmniejszej lini oporu
od: mieszkaniec Pobiednej23.01.2014 r.
Brawa dla ...
Pierwsza klasa, to jest extra klasa! Tak super pierwszoklasisci przygotowani byli do występu z okazji dnia babci i dziadka, co prawda inni uczniowie (w tym i mój wnuk) też wypadli super, ale pierwszaki ich zdeklasowały! Rosną nam talenty aktorskie, oby ich nie zmarnowano! Gratulacje dla rodziców i nauczycieli, podziękowania od babci i dziadka..
od: Babcia z Pobiednej23.01.2014 r.
Brawa dla ...
Pani Dyrektor i Nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Pobiednej, którzy w remizie strażackiej zorganizowali spotkanie dla babci i dziadka z okzji ich dnia. Największe brawa dla uczniów i to tych najmłodszych, bo ich występ był najpiękniejszy!
od: mieszkanka Pobiednej15.12.2013 r.
Brawa dla ...
Członków Towarzystwa Holozoficznego! Zrobili prawdziwego Mikołaja ludziom z Pobiednej! Każdy, kto potrzebowaj ubranie i inne rzeczy do domu, to mógł otrzymac 14 grudnia w sali gimn. dzieci mogły wziąć sobie zabawki. Sporo rzeczy to nowe, ale i te używane też były w bardzo dobrym stanie. Skąd w tych ludziach tyle dobrego serca? Czy choc odrobina spłynie na naszych mieszkańców? Dziękuję, myślę, że w imieniu wielu!
od: mieszkanka Pobiednej11.12.2013 r.
Gwizdy dla ...
Osób które nie szanują pracy Holozofów i niszczą przystanek! Po co i dla kogo był odnowiny?! Dla CHŁOPTASI którzy w pochmurne dni nie mają gdzie spożywać alkoholu bo na ławeczce pod sklepem jest już za zimno.. Jednym słowem porażka...
od: mieszkaniec Pobiednej15.11.2013 r.
Gwizdy dla ...
kogoś kto juz zdążył pomalować wyzwiskami odnowiony przystanek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żałosne, ze mamy w naszej wiosce takie bezgłowia.
od: A.30.09.2013 r.
Gwizdy dla ...
Złodzieja który ukradł dwie reklamówki ciuchów pozostawionych w przedszkolu w szafce mojego dziecka. Ubrania zostawiła kuzynka, niestety nie zdążyłam ich odebrać bo ktoś sobie je bezprawnie przywłaszczył.
od: aga23.07.2013 r.
Gwizdy dla ...
niektórych mieszkańców Pobiednej... podczas rozdawania sprzetu agd i ubrań przez pth wiele ludzi z naszej wioski zachowuje sie jak dzicz z lasu wypuszczony... biorą co popadnie nawet jeśli nie jest to im potrzebne, wychodzac smieja sie "nie wiem co wzięłem ale ważne że wzięłem" na co komu 5 czajnikow albo cały stos poszewek?? nie zważając na małe dzieci przepychają się i depczą maluchy, panuje ogólne chamstwo!!! ??? wstyd na całego, chyba zreszta to dobrze widać
od: m.13.06.2013 r.
Brawa dla ...
osoby, która wykazała się odwagę cywilną i powiadomiła dzielnicowego o opryskach prowadzonych na polu uprawnym obok szkoły (wg właściciela największego gospodarstwa rolnego w Pobiednej - "nieszkodliwymi bakteriami"). Takie zabiegi rolnik mógł wykonać, po zakończeniu zajęć szkolnych, gdy nie ma już dzieci.
od: nauczycielka5.04.2013 r.
Brawa dla ...
autora felietonu "Między mirażem a wyzwaniem"! napisał o naszej wsi po prostu to, co i tak wszyscy są w stanie zaobserwować: OGÓLNA BEZNADZIEJA!! Te dwa słowa doskonale i wybitnie obrazują sytuację we wsi Pobiedna. I absolutnie nie może uratować sytuacji działalność zespołu Łużyczanki i koła gospodyń wiejskich (zresztą twory zorganizowane w sposób hermetyczny, tzn. nie dopuszczające nowych członków i tworzące po prostu kółka wzajemnej adoracji...) i młodzieżówka osp. To jedynie krople. Zresztą wystarczy wieczorem przejść się pustymi do bólu (oprócz pijanej młodzieży) ulicami Pobiednej....żałość po prostu
od: Waldek22.03.2013 r.
Gwizdy dla ...
władz naszej wsi które nie widzą niebezpiecznych i niezabezpieczonych miejsc w Pobiednej. Na teren domu-ruiny przy ul. Strzeleckiej może wejść każdy, kartka na budynku nie jest żadnym zabezpieczeniem. Po drugie - dzieci nasze chodzą na przystanek autobusowy, chodnika czy pobocza szczególnie zimą nie ma, auta jeżdżą jak szalone i nie wiadomo co bardziej niebezpieczne - iść przy ulicy czy łąką bo przy strumieniu jest ogromna wyrwa sięgająca niemal już do ścieżki. Czy nikt z władz tego nie widzi? Czy trzeba nieszczęścia żeby ktoś to zauważył ???
od: mieszkanka21.02.2013 r.
Brawa dla ...
wszystkich organizatorów, pomysłodawców, osób, które zorganizowały ferie dzieciom...
od: wks15.02.2013 r.
Gwizdy dla ...
Pani Sołtys i Pań Radnych. Nic nie dbają o naszą Pobiedną! Żadnej z Pań nie przeszkadza wyłączanie światła w nocy, przez co mieszkańcy nie czują się bezpieczni, dochodzi do licznych kradzieży, dewastacji, stwarza się prawdziwy raj dla złodziei. (mnie też ukradziono bramkę metalową, a sąsiadowi złożony złom). Czy trzeba czekać, aż dojdzie do prawdziwych nieszczęść? Nie wszyscy mają to szczęście spać do 7 rano! Szczególnie porą zimową jest to prawdziwe utrapienie, po ciemku odśnieżać i uruchamiać auto. Najlepiej siedzieć cicho i nie wychylać się, aby się nie narazić w Urzędzie...
od: Zenon12.12.2012 r.
Brawa dla ...
Pani Justyny za stworzenie miejsca, w którym można miło spędzić czas wolny-tj. "Kuźni". Takiego miejsca brakowało od dawna. Zespół Łużyczanki bardzo dziękuje za super atmosferę tam panującą, za wystrój i sympatyczną obsługę i gościnę - o czym mógł się przekonać podczas pobytu i przeprowadzeniu tam próby zespołu. DZIĘKUJEMY!!!
od: Łużyczanki10.12.2012 r.
Brawa dla ...
LCP za przystrojenie choinki na placu zabaw :))
od: mieszkanka3.12.2012 r.
Brawa dla ...
DELIKATESÓW KIWI za otworzenie sklepu KROPKA na ul.Dworcowej i wodę za 0,99 za 1,5l zwłaszcza wtedy gdy na Dworcowej brak wody trzymamy kciuki
od: Sąsiadka30.11.2012 r.
Gwizdy dla ...
Synergii za to, że zakręcają wodę przed 22. Dzisiaj już o 16 zakręcili.
od: bulwers19.11.2012 r.
Brawa dla ...
delikatesów Kiwi za pomysłowe zorganizowanie niedzielnego popołudnia dla najmłodszych. Dzieciaczki w ciepełku z butelką soku w dłoni mogą obejrzeć seans bajkowy w minioną niedzielę była to Epoka Lodowcowa. W Pobiednej dzieci nie mają zbyt wielu rozrywek, tak więc strzał w dziesiątkę moim zdaniem pozdrawiam.
od: obserwator3.11.2012 r.
Gwizdy dla ...
właścicieli pieska z bloku przy Nowomiejskiej 26. Wystawiają psa na balkon i nie zważają na jego wielogodzinne piski, które słychać aż po sąsiednich mieszkaniach. Powinno się to zgłosić Policji, ale może to publiczne napiętnowanie przywróci rozum tym ludziom.
od: mieszkaniec Pobiednej6.10.2012 r.
Gwizdy dla ...
niezadowolonego SĄSIADA Delikatesów Kiwi, który nie ma odwagi do mnie sam przyjść. A swoją drogą jakby SĄSIAD raz do mnie zajrzał to zobaczyłby, że to nie jest knajpa tylko lokal dla NORMALNYCH I KULTURALNYCH LUDZI i dla młodzieży która nie musi uciekać już po Pobiednej przed Policją z piwem. Lokal jest czynny do 22:00 najpóźniej do 23:00 gdzie przebywa 15 max 20 osób, i to chyba nie hałas SĄSIADOWI przeszkadza ale zwykła zazdrość.
od: właścicielka

Tym wpisem kończymy dyskusję na temat lokalu przy sklepie KIWI
(administartor).
5.10.2012 r.
Gwizdy dla ...
właścicielki delikatesów KIWI, która, nie licząc się z mieszkańcami z sąsiedztwa, otworzyła knajpę. Umila nam tym wieczory i częściowo noce. Aż dziw, że władze, wydając zezwolenie na taki lokal, nie zasięgnęły opinii najbliższego sąsiedztwa.
od: sąsiad delikatesów30.09.2012 r.
Brawa dla ...
osób które nie pozwalają jeść słonecznika, palić papierosów i śmiecić na nowym placu zabaw. Jako matka dziecka jestem za. Nie popieram natomiast wyganiania dzieci z trawy która nie jest po specjalną ochroną co potwierdza Pani sołtys Anna H w odpowiedzi na zapytanie o rodzaj trawy na nowym placu zabaw
od: matka 2 dzieci28.09.2012 r.
Gwizdy dla ...
pilnujących placu zabaw !?!?
Pani sołtys mówi że można biegać po całej trawie (oczywiście z zachowaniem zasad zabawy na nowym placu zabaw). Dzieci bawiące się na budowli znającej się najbliżej sklepu przemysłoego są wyzywane przez samozwańczych stróżów nowego placu zabaw. Po co wyzywać dzieci skoro trawa na w/w kawałku nie jest pod specjalną ochroną ???
W naszym rozumieniu plac ma służyć dzieciom a nie odwrotnie. Po co psuć zabawę dzieciaczkom?!?!? Bo komuś się nudzi i lubi krzyczeć na dzieci za zabawę i bieganie po trawie która jest do tego przeznaczona ??????
od: trzy matki dzieci26.09.2012 r.
Brawa dla ...
LCP.
Kilka tygodni po oddaniu wspaniałej pracy - podziwiamy za efekt i zaangażowanie podczas budowy - nadal jesteście obecni. Zauważani jesteście nie tylko przy montażu kolejnych cudnych elementów, Wasza gra przy nowym stole z miejscowymi dziećmi, rzucanie piłeczki psu i pogoda ducha jest wspaniała. Dziękuję Wam za obecność. Oby jak najczęściej :))
od: niedziela 23.09.201220.09.2012 r.
Brawa dla ...
LCP za wybydowanie i dbanie o plac zabaw dla dzieci z Pobiednej mimo, że praca została zakończona dbają o niego nadal.
od: mieszkaniec Pobiednej19.09.2012 r.
Gwizdy dla ...
ludzi którzy dość często czepiają się wszystkich i wygwizdują wszystko co dzieje się w naszej wiosce....jestem tylko ciekawy czemu nie są na tyle odważni żeby pojawić się na zebraniu wiejskim i tam stanąć twarzą w twarz a nie anonimowo przez internet powiedzieć co tak na prawdę im nie pasuje.
od: 12345678915.09.2012 r.
Brawa dla ...
Pani Sołtys,za umożliwienie mieszkańcom Pobiednej decydowania funduszami sołeckimi.
od: Tubka15.09.2012 r.
Gwizdy dla ...
osoby redagującej kalendarium. Ks Marian Balcewicz jest proboszczem parafii w Świeradowie Zdroju, a poza tym umieszczanie ww. księdza w kategorii "znani mieszkańcy" to JAWNA KPINA (za kadencji ww księdza główna suma świeci pustkami, i z tego zapewne ten ksiądz jest znany:) pozdrawiam administratora (jak dopuści wpis)
od: waldemar14.09.2012 r.
Gwizdy dla ...
Pani Sołtys za lekceważenie niewygodnych zapytań dotyczących spraw naszej wsi i brak odpowiedzi na nie.
od: mieszkaniec tej wsi14.09.2012 r.
Gwizdy dla ...
naszych radnych.
Na spotkanie w przedszkolu rok temu cytuję "nie mam obowiązku przychodzić" a na spotkania wiejskie dotyczące naszej wsi również Panie nie mają obowiązku ani powinności? Dziękuje za pokazanie ile sprawy wsi dla was znaczą.
od: mieszkanka14.09.2012 r.
Brawa dla ...
W dniach 13-21.08 mieliśmy przyjemność spędzić w Pobiednej w Dworku Saraswati. Okolice przepiękne, miejscowość ciekawa. Wrażenia będziemy pielęgnować długie lata. Jako mieszkańcom Żuław podobają się każde "górki", ale Wasze są piękne!!!
Życzymy Wam samych sukcesów i wielu turystów. Jeśli można Wam coś doradzić to trzeba pomyśleć o drogach, kanalizacji i poprawy wizualizacji większości budynków i gospodarstw. Pozdrowienia z Malborka
od: Zbyszek i Jadzia z Malborka10.09.2012 r.
Brawa dla ...
wszystkich osób, które dzielnie pilnują porządku na placu zabaw i pełnią rolę rodziców, którzy powinni sami poinformować i nauczyć swoje pociechy jak się mogą a jak nie mogą bawić na placu zabaw. Brawa dla pani nauczycielki, która przyprowadziła dzieci szkolne na plac zabaw i dla pani z Czerniawy, która świeci przykładem, że wszystkie dzieci nasze są i pilnując swojej pociechy zwraca uwagę i na resztę dzieci.
od: włodArka2.09.2012 r.
Brawa dla ...
Drużyny (Magda Chabraszewska, Olga Fischer, Grześ Chabraszewski, Patryk Hałas) reprezentującej naszą wioskę na Dożynkach Gminnych w Leśnej, w konkurencjach dla sołectw. Dzięki Wam nasza wioska zajęła pierwsze miejsce !!!!! DZIĘKUJĘ
od: Sołtys Anna Hałas2.09.2012 r.
Brawa dla ...
OSÓB PROWADZĄCYCH TĄ STRONĘ. ZA RZETELNĄ I BEZSTRONNĄ INFORMACJĘ. ZA TO ŻE SĄ BEZSTRONNYMI LUDŹMI KTÓRE ADMINISTRUJĄ A NIE CENZURUJĄ WG ZNAJOMOŚCI :)) JA I MOI ZNAJOMI KTÓRZY KORZYSTAJĄ Z MOJEGO KOMPA JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI ŻE MOŻEMY WYRAŻAĆ SWOJE ZDANIE NIEJEDNOKROTNIE LEKCEWAŻONE PRZEZ INNE ORGANA W TEJ WSI !!!
POZDROWIENIA OD WSZYSTKICH OBECNYCH W TEJ CHWILI PRZY MNIE UŻYTKOWNIKÓW MOJEGO INTERNETU ( 6 OSÓB + DOMOWNICY ) DZIĘKUJEMY ZA MOŻLIWOŚĆ WYRAŻANIA WŁASNEGO ZDANIA I OPINII O TYM CO SIĘ DZIEJE W NASZEJ WSI.
POZDRAWIAMY
od: NAS SIEDMIORO :))2.09.2012 r.
Brawa dla ...
Pani sołtys za rzetelną odpowiedź i poważne traktowanie pytań do Niej od mieszkanców, widać trafnie wybraliśmy sobie sołtysa!.
od: wdzięczna mieszkanka Pobiednej2.09.2012 r.
Brawa dla ...
mieszkańców Pobiednej i okolic, którzy korzystają z placu zabaw, dają dobry przykład, nie paląc na placu papierosów, nie pijąc alkoholu, zwracając uwagę tym dzieciom, które trochę broją, wszyscy stanęli na wysokości zadania, dbania o plac, jestem z nich dumna!
od: mieszkanka Pobiednej27.08.2012 r.
Brawa dla ...
PTH i jego ludzi, którzy nadal dbają o plac zabaw, podlewają trawę i krzewy i widzą psy biegające po nim i dzieci rzucające żwirkiem, oni to mają nerwy!.
od: wdzięczny obserwator27.08.2012 r.
Gwizdy dla ...
rodziców, którzy dają dzieciom piłkę do gry na placu zabaw, gdzie drogie krzewy są łamane.
od: zatroskana mieszkanka Pobiednej27.08.2012 r.
Brawa dla ...
pana, który z balkonu z ładnymi kwiatami zwraca uwagę dorosłym, by nie palili papierosów na placu zabaw.
od: mama z Czerniawy27.08.2012 r.
Brawa dla ...
dzieci, które przykrywają piaskownicę co wieczór na placu zabaw.
od: mieszkanka Pobiednej27.08.2012 r.
Gwizdy dla ...
PANI SOŁTYS zbliża się nowy rok szkolny a na środku dawnego przystanku stoi stary klomb spod pawilonu. Ma Pani duże podwórko, jest tam sporo miejsca na kwiatki...
od: matka maluszka25.08.2012 r.
Gwizdy dla ...
osób które popsuły przyrząd do zjeżdżania na placu zabaw. Niedługo po moim komentarzu w/w przyrząd "zepsuł się". Może już najwyższy czas aby rodzice wytłumaczyli swoim dzieciom że należy szanować cudzą pracę i cudze pieniądze ??? !!!
od: mieszkanka wsi Pobiedna25.08.2012 r.
Brawa dla ...
OBSERWATORA. W Pobiednej od dawien dawna były są układy i układziki. To się nie zmienia, obiektywizmu nigdy nie było i nie spodziewam się spotkać. Miło usłyszeć opinię osoby patrzącej z boku na sytuację a nie na własny interes.
Ponadto z imienia i ( i ewentualnie nazwiska) należałoby wymienić przede wszystkim dzieci które aktywnie uczestniczyły w budowie nowego placu zabaw.
od: mieszkanka24.08.2012 r.
Gwizdy dla ...
P. Sołtys za brak obiektywności w wyróżnieniu osób pomagających przy budowie placu zabaw. A może tak by wypadało chociażby odczytać personalnie ludzi z Towarzystwa myślę że miło było by usłyszeć im swoje imię... a czy robienie kawy i siedzenie na schodach można nazwać pomocą przy budowie? nie wydaje mi się. Myślę że zapomniała Pani o ludziach którzy naprawdę wiele pomogli w najcięższej pracy, i nie wiem dlaczego Pani o nich zapomniała czy dlatego że nie pasowali do całej śmietanki? niezbyt to miłe...
od: obserwator23.08.2012 r.
Gwizdy dla ...
p.sołtys, która tak pięknie "wyróżniła" osoby, które pracowały przy Placu Zabaw dla dzieciaczków! P.Aniu, bez obrazy, ale albo się wyróżnia wszystkich, albo nikogo! Tu nie potrzebne były drobne upominki w podzięce! Wystarczyło wyczytać te wszystkie osoby z kartki, i byłoby naprawdę ok! Trochę byłam zdziwiona, gdy oglądałam filmik z "Otwarcia" placu zabaw, bo byłam pewna, że mój dzielnie zaangażowany znajomy też będzie zauważony, choć On by sam tego nie chciał!
od: anka22.08.2012 r.
Gwizdy dla ...
młodzieży przychodzącej na plac zabaw po godzinie 21. Krzyki, zjazdy na linie po zmroku a podobno regulamin przewiduje użytkowanie do zmroku. Ludzie którzy nie mają małych dzieci myślą że nie muszą pouczać i tłumaczyć swoim podrostkom że pewnych rzeczy się nie robi ??? Świetnie że dzieciaki nie piją i nie ... tylko są pod ręką, a jak zniszczą pracę to nie swoją ??? Gdzie są obiecane kamery?
od: mieszkanka wsi Pobiedna22.08.2012 r.
Brawa dla ...
Wróciliśmy z dziećmi z wakacji i jesteśmy zachwyceni z nowego placu zabaw. Ładnie, funkcjonalnie, kolorowo. Brawa za pomysł, wykonanie i cudny efekt.
DZIĘKUJEMY !!! !!! !!!
Dzięki wielkie za angażowanie dzieci w pacę przy budowie placu - budowały dla siebie :) .
od: matka22.08.2012 r.
Gwizdy dla ...
PANI SOŁTYS ZA PODZIĘKOWANIA ZA POMOC PRZY BUDOWIE PLACU ZABAW.PARĘ OSÓB DOSTAŁO PODZIĘKOWANIA ZA TO ŻE BYLI TYLKO GODZINĘ. ZNAM PARĘ OSÓB CO PRACOWAŁO PARĘ DNI I NIE ZOSTALI ZAUWARZENI. WSTYD.....
od: SPRAWIEDLIWY12.08.2012 r.
Brawa dla ...
matki maluszka. Wreszcie ktoś wyraził obiektywną opinię. Widać że ten co ją skrytykował nie musi jeździć autobusem. A dzieci rzeczywiście nie mają rano gdzie się schować, to stoją obok "wiaty". Co za różnica gdzie skoro były dziury w dachu. Nie mam auta, jestem skazany na PKS i całkowicie popieram budowę nowego przystanku. Kwiatki można sobie posadzić pod domem.
od: facet1.08.2012 r.
Brawa dla ...
naszych milusińskich za pomoc przy budowie placu, szkoda tylko że brakuje tam dorosłych mieszkańców naszej piękniejącej Pobiednej
od: WYDRA18.07.2012 r.
Gwizdy dla ...
wpisu niżej ;)) czy matka maluszka była kiedyś na przystanku gdy dzieci wyjeżdżają do szkoły??? ja byłem i wiem że tych dzieci jest po pierwsze nie wiele a po drugie i tak żadne z nich mimo nie sprzyjających warunków pogodowych nie stoi pod wiatą przystanku...poza tym przystanek który był niby tak potrzebny nie był wykorzystywany gdyż jego stan nie był zbyt dobry i mimo jakichś poprawek był dewastowany......myślę że w głowie p. sołtys rodzi się pomysł który na pewno nie skrzywdzi "cudzych" dzieci.....do boju pani sołtys...cała wieś jest za panią ;))
od: super heero17.07.2012 r.
Gwizdy dla ...
WŁADZ NASZEJ WSI za to co wyprawiają z przystankiem w Pobiednej. Początkowy projekt klomba przy ulicy uważam delikatnie mówiąc za nieodpowiedzialny. Dzieci które dojeżdżają do szkoły również tutaj mieszkają. Rewelacyjny pomysł - tyko czy wykonalny - żeby gimnazjum razem z małymi dziećmi w razie deszczu lub innych zawirowań pogodowych pomieściły się pod jedną małą wiatą rano na przystanku???
Czy Pani Sołtys pomyślała o cudzych dzieciach w tych planach? Najpierw murowany klomb później gruzowisko, a na końcu co?
od: matka maluszka17.07.2012 r.
Brawa dla ...
LCP budujących nowy Plac Zabaw za cierpliwość dla naszych dzieci które czasem więcej przeszkadzają niż pomagają w budowie nowego miejsca do zabawy!!! Piękne jest to że pomimo bariery językowej ktoś z pracowników zadzwonił do tłumacza i wytłumaczył mojemu dziecku za pomocą pośrednika dokładnie co i gdzie będzie zbudowane. Super ludzie - i co nie pasuje do naszej społeczności - zawsze uśmiechnięci !!!!!!!!!!!!!!!
Ludzie bierzmy z tych ludzi przykład !!!!!!!!!!!!!!!
od: ja17.07.2012 r.
Gwizdy dla ...
Firmy Bielawa za wycofanie busów w kierunku Świeradowa. Rozkład jazdy na stronie Pobiednej jest nieaktualny... Nie ma połączeń ze Świeradowem za pośrednictwem tej firmy od czasu kiedy przejęli wożenie uczniów do szkół. Walczyli z obecną firmą Vojager (PKS) o klienta a teraz na nas pasażerów po porostu się wypięli. Zero odpowiedzialności za swoje poczynania. Prywatna firma dla której najważniejszy jest własny pieniądz a nie potrzeby ludzi. Nie mieszajcie nam w głowach - albo jeździcie albo dajcie jeździć innym przewoźnikom. Jak nie wygracie następnego przetargu to znów będą przejazdy? Tylko na jak długo???
od: zbulwersowana postawą Bielawy17.07.2012 r.
Brawa dla ...
Synergii za fachowe i terminowe usunięcie awarii zaworu głównego wody w budynku w którym mieszkam.
od: mieszkanka wsi Pobiedna17.07.2012 r.
Brawa dla ...
Towarzystwa Holozoficznego z Woli Sokołowskiej za ogrom pracy jaki wkładają w budowę placu zabaw w naszej wsi. Robicie coś wspaniałego dla naszych pociech i to z uśmiechem na ustach :) aż serce rośnie. Poprzedni plac zabaw się po prostu rozpadł bo nikt go nie konserwował - proszę o uświadomienie naszych władz jak dbać o Waszą pracę żeby długo służyła naszym dzieciom ! Dziękujemy
od: mieszkanka17.07.2012 r.
Brawa dla ...
PRZELATUJĄCEGO!!! Czyli nie tylko ja czuję ten smród ścieków płynących wszędzie w Pobiednej? Najdziwniejsze jest to że mieszkańcom to nie przeszkadza...
od: mieszkanka10.07.2012 r.
Brawa dla ...
Naszych dzielnych strażaków z OSP w Pobiednej, którzy mężnie walczą z żywiołami, które zsyła na nas matka natura! Chłopcy, oby tak dalej, jesteśmy z Was dumni! :)
od: local patriot27.06.2012 r.
Gwizdy dla ...
UL. Strzeleckiej za wierzchem płynącą kanalizację ściekową czyli prościej - SZAMBO i SMRÓD na drodze!! Może Straż Miejska zainteresuje się tym naruszeniem paragrafu?
od: Przelatujący

12.06.2012 r.
Brawa dla ...
Państwa Łozińskich oraz Pana Stanisłwa Weryho - którzy pomagają logistycznie przy budowie Placu Zabaw !!!
od: Ania Hałas - Sołtys

12.06.2012 r.
Brawa dla ...
Towarzystwa Holozoficznego za budowę Placu Zabaw dla dzieci w naszej wiosce ale również ogromne brawa dla nielicznych mieszkańców którym leży na sercu powstanie nowego miejsca zabaw dla naszych pociech !!!!! Brawo Iza, Beata, Marysia, Patryk, Filip, Jurek, Rafał - no i oczywiście przeogromne brawa dla Wszystkich dzieciaczków które tak ochoczo pracują !!!! :)
od: Ania Hałas - Sołtys

12.06.2012 r.
Brawa dla ...
ekipy naprawiającej awarię wodociągu, cieszy fakt, że i u nas - w wolny dzień (niedziela) popłynęła woda z kranu.
od: zatroskany

7.06.2012 r.
Gwizdy dla ...
Pani Simińskiej Renaty, dyrektora naszej szkoły podstawowej, która ucieka do Świeradowa - Zdroju na stanowisko dyrektora przedszkola!!! Mało tego zabiera ze sobą swoją siostrę Panią Guzińską!!! Nasza szkoła w marnej sytuacji a posadka dla siebie załatwiona!!! Kapitan opuszcza swój tonący "STATEK". Szkoda.
od: mieszkaniec Pobiednej

7.06.2012 r.
Gwizdy dla ...
Pani Simińskiej i Guzińskiej za świetne wyczucie czasu - doskonale dobrały czas ucieczki do sąsiedniej gminy na stanowiska dyrektora i pracownika przedszkola!!!
od: wściekły rodzic naszej szkoły!!!

7.06.2012 r.
Gwizdy dla ...
Pani Simińskiej i pani Guzińskiej za "ucieczkę" do świeradowskiego przedszkola na stanowiska dyrektora i pracownika!!! Nasza szkoła była dla nich taka ważna??? Chyba raczej nie!!!.
od: mieszkaniec Pobiednej

7.06.2012 r.
Gwizdy dla ...
PANI SIMIŃSKIEJ ZA ZAŁATWIENIE POSADY DYREKTORA PRZEDSZKOLA W ŚWIERADOWIE ZDROJU A DLA SIOSTRY PANI GUZIŃSKIEJ MIEJSCA W TYM ŻE PRZEDSZKOLU JAKO NAUCZYCIELA. TU SIĘ DZIEJE NIE CIEKAWIE TO JAK TCHÓRZ SIĘ UCIEKA. TO SĄ FAKTY.
od: WŁODEK

7.06.2012 r.
Brawa dla ...
mieszkańców Pobiednej za czujność mieszkańców Pobiednej za czujność w sprawach ważnych (szkoły czyli przyszłości naszej miejscowości) i zapraszam do dyskusji na forum www.sudety.tu.info.pl
od: Krystyna

7.06.2012 r.
Gwizdy dla ...
pani dyrektor ze szkoły w Pobiednej pani Simińskiej za "ucieczkę" na lepszą, pewniejszą posadkę do świeradowskiego przedszkola. Rodzice naszej szkoły tak walczyli o jej utrzymanie, tym czasem sama dyrekcja daje nogę!
od: Krystyna

7.06.2012 r.
Brawa dla ...
Pani Eli Radeckiej za wspaniałe uczenie dzieci w naszej szkole. Dużo zdrówka i sił do dalszej pracy Pani Elu!!! Teraz będzie już tylko lepiej!!! Wie pani dlaczego...
od: fanka pani Eli

7.06.2012 r.
Gwizdy dla ...
redakcji tej strony za nieobiektywne wyświetlanie wypowiedzi!!! Nawet tu pani Simińska, bo to jej dotyczą wpisy, ma swoje znajomości!!!
od: negatywnie nastawiony do p. Simińskiej i redakcji tej strony

7.06.2012 r.
Gwizdy dla ...
redakcji strony o Pobiednej za niekonsekwencje i manipulację przekazywanymi informacjami. Chodzi o wykasowanie informacji dotyczącej planów Pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Pobiednej.
od: kanu29
Redakcja serwisu www.pobiedna.pl wyjaśnia, że "gwizdy" z dnia 5.06.2012, których autorem była "żmija" zostały usunięte, ponieważ jedna z osób tam opisanych poinformowała redakcję, że informacja jest nieprawdziwa.

9.05.2012 r.
Brawa dla ...
Wielkie podziękowanie również dla Pani Eli Radeckiej.
Postawa godna pochwały
Brawo Ela !!!!!!
od: Miłośniczka bocianów

9.05.2012 r.
Brawa dla ...
Angeliki i jej Mamy, to super postawa - Angelika może być dumna
od: Marian

6.04.2012 r.
Brawa dla ...
naszej Pani Sołtys Ani Hałas
od: yuro

4.02.2012 r.
Gwizdy dla ...
Synergii zarządzającej budynkami. Awaria goni awarię, dyrekcja chora a kierownik na szkoleniu... Czego tam się nauczy? Może tego że są rzeczy ważniejsze niż dokształcanie osobiste.
od: mieszkanka

1.02.2012 r.
Brawa dla ...
Bogdana Siewiery bez którego klub sportowy Fatma Pobiedna dawno by nie istniał i nawet nowi kolejni prezesi i działacze nic nie wniosą dobrego i tak wszystko jest na jego głowie. Dużo zdrowia panie Bogdanie.
od: wks

3.01.2012 r.
Brawa dla ...
osób robiących tą stronę !!!! :)
od: KM :P

3.01.2012 r.
Gwizdy dla ...
"naszego" zespołu Łużyczanki który wspiera imprezy w Pobiednej.
od: FAN

2.01.2012 r.
Brawa dla ...
zespołu Łużyczanki za to, że nie wystąpiły na świątecznym koncercie "Kolędy śpiewajmy razem" dzięki czemu tegoroczna impreza była najbardziej udana w dotychczasowej historii.
od: Ania

2.01.2012 r.
Gwizdy dla ...
zespołu ŁUŻYCZANKI którego było brak, podczas wspaniałej imprezy KOLĘDY ŚPIEWAJMY RAZEM.
od: Krystyna

2.01.2012 r.
Brawa dla ...
zespołu "Łużyczanki" za piękne kolędowanie w czasie Pasterki w kościele w Czerniawie Zdroju.
od: Parafianka

2.01.2012 r.
Brawa dla ...
Państwa Bartników, dzięki którym zaświeciła choinka na Placu Wolności :)
od: A.Hałas

2.01.2012 r.
Brawa dla ...
remontu ulicy Pogórnej.
od: Marian

2.01.2012 r.
Brawa dla ...
państwa Teklińskich i osób które pomagały w organizacji koncertu "Kolędy śpiewajmy razem".
od: LM

2.01.2012 r.
Brawa dla ...
starej i nowej Władzy za remont ulicy Podgórnej.
od: StefanDołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u