•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?

Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Bardzo dobrze grali, ale... znowu przegrali

Bardzo dobrze grali, ale... znowu przegrali

25 maja 2014 r.

18 maja 2014 roku piłkarze LZS Fatma Pobiedna pojechali na mecz do Biedrzychowickiego klubu OSP Bielany Biedrzychowice i wrócili pokonani 5:1.

Był to kolejny z czarnej serii przegrany mecz naszej drużyny. Ale tym razem to była naprawdę drużyna. I mimo porażki można być zadowolonym z postawy naszego zespołu. Byliśmy, (choć wynik tego nie oddaje) równorzędnym zespołem dla gospodarzy. Pierwsza połowa meczu była chyba najlepszą połową rozegraną przez nasz zespół w tej rundzie. Najlepszym dowodem na to były kłótnie zawodników Bielan między sobą po kolejnych dobrych akcjach naszych zawodników. Stworzyliśmy sobie kilka doskonałych sytuacji bramkowych, ale zawiodła nas skuteczność. Gospodarze to dobra drużyna i oni też mieli swoje szanse a bramkę zdobyli dopiero w 41 min. po strzale za szesnastki. I dopiero ta zdobyta bramka dała gospodarzą większą pewność gry, a nas zmusiła do odkrycia się. W drugiej połowie gospodarze niestety nas wypunktowali, wykorzystując każdy nasz błąd w obronie. Mecz był bardzo otwarty i mógł się podobać kibicom. Gra przenosiła się do bramki do bramki, oddaliśmy kilkanaście groźnych strzałów, bramkarz Biedrzychowic wypluwał piłki przed siebie, ale nie było, komu dochodzić do tych piłek. Honorową bramkę zdobywamy dopiero w 90 min. Z jedenastki nie pomylił się Przemek Kostyk.


Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u