•

Strona główna LZS Aktualności Fatma Pobiedna 4:0 Granica Miłoszów

Fatma Pobiedna 4:0 Granica Miłoszów

2 października 2023 r.
Pewne zwycięstwo w derbach gminy! Wczorajsze spotkanie zgromadziło dużą liczbę kibiców na nasz stadion, którzy byli świadkami dobrej gry naszych piłkarzy. Już od samego początku zepchnęliśmy Granicę do defensywy, atakując co chwilę skrzydłami lub wprowadzeniem piłki ze środka. Mimo kilku dobrych okazji pierwszą bramkę zdobyliśmy dopiero po 30. minutach gry. Chwilę później było już 2:0, po rzucie karnym. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie atakowaliśmy co raz częściej, jednak mocno wczoraj brakowało ostatniego podania lub skutecznego wykończenia akcji. W drugiej połowie swoje bramki dołożyli Witkowski i Rypicz, a ten ostatni ustalił wynik meczu. Pewne zwycięstwo naszego zespołu, które na pewno podbudowało morale po dwóch ostatnich porażkach! Brawo Panowie! Dziękujemy kibicom za przybycie!