•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?

Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> LZS >> Aktualności >> Tysięczny mecz LZS FATMA Pobiedna

Tysięczny mecz LZS FATMA Pobiedna

2 maja 2011 r.

1 maja 2011 roku, drużyna LZS Fatma Pobiedna w derbach gminy Leśna pokonała Granicę Miłoszów 3:0 (1:0). Był to najlepszy mecz w wykonaniu naszego zespołu w tym roku. Przeciwnik postawił nam trudne warunki. Mecz był bardzo wyrównany, ale to nasi zawodnicy stwarzali groźne sytuacje pod bramką rywala. Goście w pierwszej połowie oddali jeden groźny strzał na nasza bramkę i nasz bramkarz na raty, ale go obronił. Zaś w drugiej połowie chyba tylko dwa razy Granica doprowadziła do dużego zamieszania pod naszą bramką, ale ofiarna postawa naszej obrony nie pozwoliła na oddanie celnego strzału. My w pierwszej połowie też nie zagrażaliśmy bramce Granicy, bo gra toczyła się przeważnie w środku boiska. Dopiero w 38 min. po podaniu Mateusza Wiśniewskiego Damian Jędrzejczyk zdobył pierwszego gola. Druga połowa to przejęcie inicjatywy przez nasz zespół i w 51 min. ponownie Damian Jędrzejczyk zdobywa drugą bramkę. Nadal przeważamy i w konsekwencji w 59 min. Mateusz Wiśniewski po precyzyjnym strzale z za szesnastki ustala wynik meczu na 3:0. Potem gra się wyrównała, ale to my byliśmy bliżsi zdobycia kolejnych bramek. Ta wygrana pozwoliła nam na zwiększenie dystansu punktowego pomiędzy naszymi drużynami co umocniło nas na 4 miejscu w tabeli.

Teraz przedstawimy kilka ciekawostek, ponieważ dzisiejszy mecz był nr 1000 jaki rozegrała drużyna naszych seniorów od chwili powstania w 1966 r. Niestety brakuje wyników 94 rozegranych meczy. W pozostałych odnieśliśmy 426 zwycięstw, 133 remisy i ponieśliśmy 347 porażek. Zdobyliśmy 2413 bramki i straciliśmy 2017. Najwięcej meczy rozegrał Tomasz Rypicz 268, a najskuteczniejszym strzelcem jest Mirosław Skowron zdobywca 108 bramek. Obaj są nadal czynnymi zawodnikami więc mogą dalej poprawiać swój bilans.

Za tydzień meczem w Rząsinach rozpoczniemy drugi tysiąc meczy w naszej historii.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u