•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Jasełka dla przedszkolaków

8 stycznia 2011 r.
4 stycznia 2011 roku Przedszkole w Pobiednej gościło uczniów Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Pobiednej, którzy zaprezentowali przedstawienie jasełkowe.
Część młodszych widzów z lekkim przestrachem w oczach spoglądała na wchodzących przebierańców, starsi z entuzjazmem i uśmiechem machali do nich. Przedstawienie, nad którym pieczę miała Pani Beata Rak, było bardzo ciekawe bez reszty pochłonęła widzów, nawet tych bardziej bojaźliwych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się diabły, które bez przerwy wierciły się i wymachiwały ogonami. Uwagę młodego widza skupiła nie tylko opowiadana historia o losach Heroda, ale także i chyba przede wszystkim piękne stroje, które można oglądać na załączonych zdjęciach.

Przedstawienie zakończyły gromkie oklaski świadczące o dobrej zabawie i wspaniałej grze aktorów, którzy nie pierwszy już raz występują w przedszkolu. Mamy nadzieję, że niedługo znowu będziemy gościć młodych aktorów z równie ciekawym przedstawieniem i jeszcze barwniejszymi kostiumami. Za rok na pewno, ale coś nam się wydaje, że chyba szybciej..., jeśli tak się stanie, uwiecznimy to na zdjęciach.Więcej zdjęć z przedstawienia można obejrzeć tutaj.
Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u