•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2022
Kalendarz niedziel handlowych w 2022 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
strona główna Aktualności Towarzystwo Holozoficzne odnawia przystanek w Pobiednej

Towarzystwo Holozoficzne odnawia przystanek w Pobiednej

24 września 2014 r.

Od kilku tygodni na terenie przystanku autobusowego przy ulicy Dworcowej w Pobiednej trwają prace przy odnowie przystanku autobusowego i terenie wokół niego. Projekt realizowany jest w ramach współpracy pomiędzy sołectwem Pobiedna a Polskim Towarzystwem Holozoficznym.

Odnowa przystanku realizowana w ramach projektu społecznościowego ma na celu polepszenie krajobrazu poprzez wykonanie alejek i chodnika, nasadzenie krzewów, drzew i kwiatów oraz zamontowanie nowej małej architektury (ławki, kosze na śmieci, tablica ogłoszeń). Część prac, co widać na poniższych zdjęciach już została zakończona, część prac jest nadal realizowana a całkowite zakończenie planowane jest w przyszłym roku.

Sołtys Pobiednej i prawdopodobnie wszyscy mieszkańcy Pobiednej są bardzo wdzięczni za ich pracę i za to, że po raz kolejny stworzyli coś dla nas wszystkich zupełnie bezinteresownie.

Warto przypomnieć, że w latach poprzednich Członkowie Polskiego Towarzystwa Holozoficznego z siedzibą w Pobiednej również bezinteresownie wykonali wiele innych prac np. nowe elewacje na budynkach przedszkola i sali sportowej w Pobiednej, wybudowali nowy piękny plac zabaw dla dzieci i cyklicznie organizują akcje pomocowe dla mieszkańców Pobiednej oraz zajęcia dydaktyczne i inne dla uczniów Szkoły Podstawowej w Pobiednej.

 

 

Opracował (m)Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki
Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2022          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u