•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Dzień Rodziny

19 czerwca 2022r.
Już od kilku tygodni nasze przedszkolaki przygotowywały się do jednego z najważniejszych dni w roku przedszkolnym - Dnia Rodziny. W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany dzień. W naszym ogrodzie zawisły kolorowe girlandy, rozgościł się ogromny kolorowy dmuchaniec, przycupnęła loteria z mnóstwem fantów, a stoły uginały się od pysznych łakoci. Od rana dzieci były bardzo podekscytowane, choć troszkę stremowane - wszak miały wystąpić na scenie przed bardzo ważną publicznością - ich rodzinami. Mimo tremy, każdy doskonale zapamiętał swoją rolę, piosenki wybrzmiały idealnie, a gdy przedszkolaki tańczyły do rytmów "Toca, toca" nie dało się nie machać nóżką.

Po części artystycznej, gdy emocje już opadły, dzieci radośnie rozbiegły się, aby skorzystać z przygotowanych atrakcji. W kąciku warsztatowym powstały prawdziwe kamyczkowe arcydzieła, kolejka do dmuchańca nie miała końca, buzie umazane były czekoladą, a losy na loterię sprzedawały się jak świeże bułeczki. Wielkie zainteresowanie budziły też liczne licytacje - rodzice walczyli o wygraną jak prawdziwe lwy, a można było wygrać nie byle co, m.in. vouchery do parku trampolin, nocne zwiedzanie Zamku Czocha, wejście do aquaparku. Dobrą zabawę przerwał odgłos syreny strażackiej, jednak nie chodziło o pożar. Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich był przyjazd OSP z Pobiednej, której ekipa przygotowała dla dzieci specjalny niespodziankowy pokaz. Dzieci mogły przebrać się w strój strażaka, zasiąść za kierownicą wozu strażackiego, poznać zasady pierwszej pomocy.

Można było podziwiać galerię prac przedszkolaków, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, a rodzice otrzymali drobne upominki od swoich pociech.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania - bez Was ta impreza nie byłaby możliwa. Dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie. To był bardzo udany dzień, na który wszyscy długo czekali.Źródło: http://szkola.pobiedna.org/


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u