•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?

Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Wygrana na początek rundy

29 marca 2010 r.

Inauguracja rundy wiosennej wypadła doskonale wygraliśmy w Uboczu ze Zrywem 3:2 (1:2). Przed meczem mieliśmy lekkie obawy, ponieważ przygotowania nie przebiegały tak jak chcieliśmy. Fatalne warunki atmosferyczne w lutym i marcu (jeszcze 11 marca na naszym boisku leżało około 20 cm śniegu), rozegraliśmy tylko 2 sparingi i kłopoty kadrowe nie nastrajały nas optymistycznie.
Mecz rozgrywany na ciężkim nasiąkniętym wodą boisku był mało finezyjny za to nie brakowało walki. Obie drużyny się nie oszczędzały. W 12 min. po faulu na Damianie Jędrzejczyku sam poszkodowany wykorzystał rzut karny i prowadzimy 1:0. Twarda walka trwała do końca pierwszej połowy. Obie drużyny miały swoje szanse na zmianę wyniku, ale brak zdecydowania (my) i szczęścia (Ubocze) spowodowały, że wynik się utrzymywał. Sędzia pokazał, że przedłuża połowę o 2 min. i stało się nieszczęście, kolejny karny tym razem dla Ubocza i jest remis 1:1. Nie minęło kolejne 2 min. i już przegrywamy. Po zamieszaniu w naszym polu karnym nie potrafimy 3 razy wybić skutecznie piłki i po strzale z linii szesnastki gospodarze obieli prowadzenie.
Druga połowa zaczęła się od ataków gospodarzy. Ale razili nieskutecznością i brakiem "zimnej krwi". W 51 min. czerwoną kartkę otrzymał Damian Sikora. Ale już 4 min. później siły się wyrównały bo zawodnik z Ubocza również otrzymał czerwoną kartkę. W 58 mi. po uderzeniu Tomka Rypicza za szesnastki many remis 2:2. W tym momencie z gospodarzy "uszło powietrze". Widać było lekkie załamanie, my to wykorzystaliśmy i w 70 min. po doskonałym zagraniu piłki w pole karne przez Przemka Kostyka do piłki dochodzi Damian Jędrzejczyk i prowadzimy 3:2. Do końca meczu gospodarze bili głową w mur a my spokojnie utrzymaliśmy korzystny wynik.
Kolejny mecz już w Wielką Sobotę na naszym boisku z Bazaltem Wojciechów.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u