•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?

Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Koniec sezonu coraz bliżej

19 czerwca 2010 r.
Trzy ostatnie kolejki rozegrane w czerwcu przyniosły naszej drużynie 2 wygrane i porażkę. 3 czerwca w czwartek była rozgrywana kolejka, w której powinniśmy grać z Promieniem Grudza. Ale z powodu wycofania tej drużyny z rozgrywek wygraliśmy ten mecz walkowerem.
6 czerwca pojechaliśmy do Radostawia. Mecz z liderem naszej grupy przegraliśmy bardzo wyraźnie, bo aż 0:5. Gospodarze byli od nas lepsi w każdym elemencie gry. Wygrali zasłużenie i trzeba pogratulować im awansu do klasy A.
13 czerwca graliśmy mecz z drużyną z Pasiecznika. Mimo nie najlepszej gry pokonaliśmy rywali 3:1, po bramkach Damiana Jędrzejczyka (dwie) i Tomka Osieja (jedna). Rywale bardzo się starali, ale nie zagrażali poważniej naszej bramce. My natomiast grając słabo stwarzaliśmy sobie sporo dogodnych sytuacji, ale jak zwykle większość została niewykorzystana. Warto tylko zwrócić uwagę na najszybszą zdobytą bramkę przez naszą drużynę w tym sezonie. Już w 47 sekundzie meczu Damian Jędrzejczyk zdobył swoją 27 bramkę w tym sezonie. Później dołożył jeszcze 28 i jest najlepszym strzelcem naszej drużyny.
W niedzielę 20 czerwca rozegramy ostatni mecz w tym sezonie na wyjeździe w Henrykowie. Zabraknie dwóch podstawowych naszych zawodników. Szymon Gan wyjechał za granicę, a Damian Jędrzejczyk będzie uczestniczył w weselu swojego znajomego.Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u