•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?

Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Trampkarze zakończyli sezon zwycięstwem.

Trampkarze zakończyli sezon zwycięstwem.


Nasza drużyna trampkarzy z LZS Fatma Pobiedna wygrała w sobotę na swoim boisku z Gryfem Gryfów 4:0 (3:0). Był to ostatni mecz sezonu. I prawdopodobnie wygraliśmy swoją grupę o ile się nic nie zmieni. Na stronie OZPN-u Jelenia Góra przed ostatnią kolejką zajmowaliśmy drugą pozycję, a ponieważ prowadząca Kwisa Świeradów przegrała swój ostatni mecz a my wygraliśmy tak więc: jesteśmy MISTRZAMI.

Gratulacje przede wszystkim dla zawodników, którzy mimo bardzo szczupłej kadry dotrwali do końca sezonu i to z takim wynikiem, WIELKIE DZIĘKI.Sam mecz, zwłaszcza w pierwszej połowie wyrównany ale to my byliśmy bardzo skuteczni. Już w 6 min. prowadzimy po bramce Szymona Komsty, dwie dalsze strzelił w końcówce Robert Pazowski (31 i 34 min.). Druga połowa to już większa dominacja naszego zespołu, rywale nie potrafili poważniej zagrozić nasze bramce, nam natomiast spadła skuteczność. Tylko w 49 min. fantastycznym strzałem z około 30 m popisał się Tomek Skowron i ustalił wynik meczu na 4:0. Graliśmy w składzie: Witczak K. - Zwierzyński K., Stachnik Sz., Dyrda A., Myśliński F. - Rypicz A., Cymbałko M., Skowron T., Komsta Sz. - Pazowski R., Rypicz M. Jeszcze raz wielkie gratulacje za cały sezon i wkrótce postaram się podsumować statystycznie dokonania drużyny i poszczególnych zawodników.


Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u