•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?

Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Druga dwucyfrówka w sezonie

Druga dwucyfrówka w sezonie

7 czerwca 2015 r.

7 czerwca 2015 roku piłkarze LZS Fatma Pobiedna w drugim meczu pod rząd zdobyli dwucyfrową ilość bramek, tym razem na wyjeździe pokonali Bazalt Wojciechów 10:1 (2:1).

Mecz rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia bo już w 1 min., a dokładnie w 22 sekundzie Maciej Senkowski dał nam prowadzenie wykorzystując podanie Ryśka Myślińskiego. Już po kwadransie powinniśmy prowadzić co najmniej 3 lub 4 bramkami, ale niestety nasi napastnicy marnowali kolejne okazje. Na domiar złego nasza obrona podarowała prezent gospodarzom i w 19 min. był remis 1:1. W 23 min. ponownie prowadzimy po główce Przemka Szatkowskiego (asysta Daniela Iwańca). Gospodarze mieli jeszcze jedną dobrą okazję w pierwszej połowie, ale jej nie wykorzystali. My natomiast marnujemy następne sytuacje i pierwsza połowa to tylko 2:1. Druga połowa to już tylko gra na jedną bramkę i co kilka minut zdobywamy kolejne bramki. I tak w 50 min. Damian Jędrzejczyk na 3:1, w 53 na 4:1 ponownie Damian po podaniu Ryśka Myślińskiego, w 55 min. sam Rysiek strzałem za szesnastki podwyższa na 5:1. W 57 min. tu po wejściu na boisko Krzysiek Rypicz wykorzystuje podanie Damiana Jędrzejczyka (6:1), w 60 min. mocnym strzałem kolejną bramkę zdobył Damian Jędrzejczyk. Kolejne dwa gole strzela ponownie Przemek Szatkowski w 69 i 78 min. po podaniach Krzyśka Rypicza i Adriana Żarkowskiego. Ostatniego gola zdobył w 81 min. Krzysiek Rypicz. Cieszy kolejna wygrana (wysoka), martwi trochę brak koncentracji przez cały mecz.


Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u