•

Strona główna LZS Aktualności Wysoka wygrana w drugim meczu

Wysoka wygrana w drugim meczu

31 marca 2014 r.
W dniu 30 marca 2014 roku drużyna LZS Fatma Pobiedna zagrała drugi wiosenny mecz i drugi wygrała. Tym razem pokonaliśmy drużynę z Kotlisk dość wysoko bo 7:1 (2:1).
Wydawało się po pierwszych 15 minutach, że mecz będzie łatwy i przyjemny. Niestety 3 zmarnowane "setki" (Damian Jędrzejczyk 2 razy i Krzysiek Rypicz raz) i goście otrząsnęli się z naszej przewagi i ich najgroźniejszy zawodnik Ernest Wutowicz wykorzystał gapiostwo naszej obrony i w 25 min. goście objęli prowadzenie. Zaraz potem mogli podwyższyć wynik, ale na szczęście piłka tocząc się wzdłuż bramki wyszła na aut bramkowy. Nie załamało to naszej drużyny, bo już w 30 min. strzałem z rzutu wolnego Damian Jędrzejczyk doprowadził do wyrównania. A minutę później Adam Stochwicz prawie z pod linii bocznej oddał ni to strzał ni to wrzutkę do piłki wystartował bramkarz z Kotliski i Damian Jędrzejczyk, obaj minęli się z piłką i ta wolno wtoczyła się do bramki. Od tego momentu goście już nam poważnie nie zagrozili. Jeszcze do końca pierwszej połowy się trzymali, ale już po przerwie nie istnieli. Jedyną groźną sytuację mieli po błędzie naszego bramkarza, ale jej nie wykorzystali. My za to zdobyliśmy 5 bramek. Zaczęło się w 55 min. podanie ze środka boiska i Damian Jędrzejczyk nie marnuje okazji. W 62 min. Mateusz Kostyk strzela 4 bramkę. Potem Mateusz przeprowadza akcję z boku szesnastki dochodzi do linii końcowej, podanie wzdłuż bramki i Damian nie ma problemu ze zdobyciem kolejnego gola. Dwie ostatnie bramki zdobywamy po asystach Ryśka Myślińskiego. W 71 min. czwartą swoją bramkę w tym meczu zdobywa Damian, a w 85 min. swoją pierwszą bramkę w seniorach strzela Marcin Łazarski.