•

Strona główna >> LZS >> Aktualności >> Zwycięstwo na inaugurację sezonu

Zwycięstwo na inaugurację sezonu

29 sierpnia 2011 r.

W niedzielę 28 sierpnia 2011 r. seniorzy LZS Fatma Pobiedna rozpoczęli nowy sezon. Pierwszym rywalem naszej drużyny w sezonie 2011/2012 był beniaminek GKS Biedrzychowice (występujący pod szyldem Olsza II Olszyna). Inauguracja wypadła pomyślnie, ponieważ wygraliśmy 2:1. Po wyniku można by było sądzić, że gra była wyrównana, ale nic bardziej mylnego. Jak zwykle nasza skuteczność była marna. Wiele niewykorzystanych sytuacji, słupek, poprzeczka ze cztery czy pięć strzałów ocierających się o bramkę gości. Bramki zdobyli Łukasz Wrona w 10 min. po podaniu Damiana Jędrzejczyka niestety już w 12 min. goście wyrównali po błędzie naszej obrony. W 42 min. po asyście Mateusza Wiśniewskiego wynik meczu ustalił Damian Jędrzejczyk. W drugiej połowie przez 25 min. praktycznie nie schodziliśmy z połowy gości. Mnożyły się rzuty rożne i wolne, ale nic nie chciało wpaść do bramki. Potem mecz się wyrównał goście zaczęli atakować, ale w sumie nie stworzyli sobie klarownej sytuacji. Dopiero w 74 min. po rzucie rożnym mogli wyrównać, ale na szczęście uratował nas słupek. I tak brak skuteczności mógł się na nas zemścić.
Za tydzień jedziemy na mecz do Świecia, które po spadku z klasy A w pierwszej kolejce doznało klęski w Kościelniku przegrywając aż 1:10.