•

Seria trwa

24 maja 2015 r.

24 maja 2015 roku piłkarze LZS Fatma Pobiedna zagrali wyjazdowy mecz z KS Pławna.

Był to najsłabszy mecz drużyny LZS Fatma Pobiedna w tej rundzie. Choć wygrana pewna 6:3 (4:0), to niestety, bardzo dużo popełnionych błędów, zwłaszcza w obronie.

Pierwsza połowa jeszcze jakoś wyglądała, bo prowadziliśmy wysoko 4:0 po bramkach Adriana Żarkowskiego w 19 min. (asysta Ryśka Myślińskiego). Potem bramki zdobywał już tylko Damian Jędrzejczyk odpowiednio w 34, 41, 43 (asysty: Damiana Witczaka, Daniela Iwańca i Adriana Żarkowskiego). Gospodarze nie mieli nic do powiedzenia. Dopiero w II połowie w 51 min. tracimy bramkę, a w gospodarzy wstąpił nowy duch. Zaczęli poważniej nam zagrażać, ale wynikało to w dużej mierze z nieporadności naszej obrony. Złe ustawienia jakieś dziwne interwencje i w ogóle wyglądało to, że trochę zlekceważyliśmy rywala. Na szczęście tego dnia dobrze był usposobiony Damian Jędrzejczyk, bo jak traciliśmy bramkę zaraz następowała odpowiedz Damiana. I tak w 61 min. Damian zdobywa swoją 4 bramkę, w 68 tracimy drugiego gola ale zaraz w 70 Damian ponownie utrzymuje dystans 4 bramek. Niestety zaraz Damian został zmieniony, my tracimy 3 gola w 74 min., ale już nie było nikogo na boisku kto był by w stanie zmienić rezultat. Mam nadzieję, że nie będzie powtórki z jesieni, gdzie graliśmy dobre mecze z tymi silniejszymi drużynami (choć nie zawsze przynosiło to nam punkty), a bardzo dużo punktów straciliśmy z drużynami teoretycznie słabszymi.