•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?

Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Seria trwa

24 maja 2015 r.

24 maja 2015 roku piłkarze LZS Fatma Pobiedna zagrali wyjazdowy mecz z KS Pławna.

Był to najsłabszy mecz drużyny LZS Fatma Pobiedna w tej rundzie. Choć wygrana pewna 6:3 (4:0), to niestety, bardzo dużo popełnionych błędów, zwłaszcza w obronie.

Pierwsza połowa jeszcze jakoś wyglądała, bo prowadziliśmy wysoko 4:0 po bramkach Adriana Żarkowskiego w 19 min. (asysta Ryśka Myślińskiego). Potem bramki zdobywał już tylko Damian Jędrzejczyk odpowiednio w 34, 41, 43 (asysty: Damiana Witczaka, Daniela Iwańca i Adriana Żarkowskiego). Gospodarze nie mieli nic do powiedzenia. Dopiero w II połowie w 51 min. tracimy bramkę, a w gospodarzy wstąpił nowy duch. Zaczęli poważniej nam zagrażać, ale wynikało to w dużej mierze z nieporadności naszej obrony. Złe ustawienia jakieś dziwne interwencje i w ogóle wyglądało to, że trochę zlekceważyliśmy rywala. Na szczęście tego dnia dobrze był usposobiony Damian Jędrzejczyk, bo jak traciliśmy bramkę zaraz następowała odpowiedz Damiana. I tak w 61 min. Damian zdobywa swoją 4 bramkę, w 68 tracimy drugiego gola ale zaraz w 70 Damian ponownie utrzymuje dystans 4 bramek. Niestety zaraz Damian został zmieniony, my tracimy 3 gola w 74 min., ale już nie było nikogo na boisku kto był by w stanie zmienić rezultat. Mam nadzieję, że nie będzie powtórki z jesieni, gdzie graliśmy dobre mecze z tymi silniejszymi drużynami (choć nie zawsze przynosiło to nam punkty), a bardzo dużo punktów straciliśmy z drużynami teoretycznie słabszymi.


Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u