Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna >> LZS >> Aktualności >> LZS Fatma Pobiedna znowu wygrywa

LZS Fatma Pobiedna znowu wygrywa

22 maja 2012 r.

W niedzielę 20 maja pokonaliśmy u siebie i to wysoko bo 8:1 drużynę z Pasiecznika. Był to kolejny wygrany mecz, a bramki zdobyło prawie połowa zawodników naszej drużyny. Bramki strzelali Damian Jędrzejczyk 3 wszystkie identyczne po strzałach z prawego skrzydła w długi róg bramki przeciwnika, Darek Kurant głową, Tomek Rypicz pięknym strzałem z rzutu wolnego oraz Łukasz Wrona. Po przerwie kolejne bramki dołożyli Damian Witczak strzałem z daleka i Rysiek Myśliński w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Goście honorową bramkę strzelili po złym ustawieniu naszej obrony pod koniec pierwszej polowy. Pasiecznik miał jeszcze jedną "setkę”, ale wyśmienicie obronił nasz bramkarz. Poza tym było jeszcze dwa lub trzy groźne strzały. Dobry mecz w pierwszej połowie, żywe tempo dobra skuteczność. Po przerwie drużyny opadły trochę z sił ze względu na upalną pogodę.
Za tydzień ostatni mecz wyjazdowy w tym sezonie, jedziemy do sąsiadów zza miedzy Kwisy Mroczkowice.

Nasi juniorzy grali mecz w Strzyżowcu i przegrali 1:5. Gospodarze mieli przewagę w grze ale nie przekładało się to na ich zdobycze bramkowe i jeszcze 20 minut przed końcem było tylko 1:2. Niestety przy upalnej pogodzie zaczęło naszym brakować sił i gospodarze nas w końcówce wypunktowali zdobywając jeszcze trzy bramki. Honorową bramkę po bardzo ładnej zespołowej akcji zdobył Mateusz Kostyk.
W następną sobotę juniorzy kończą sezon meczem z Gigantem Lubomierz na naszym boisku.