•

Strona główna LZS Aktualności Fatma Pobiedna 4:2 Jaśnica Opolno-Zdrój

Fatma Pobiedna 4:2 Jaśnica Opolno-Zdrój

20 listopada 2022 r.
Po spotkaniu rozgrywanym w zeszłym tygodniu, gdzie nasz zespół zaliczył nieudany wyjazd do Lubomierza - wygrana gospodarzy 2:0, liczyliśmy dzisiaj na powrót na zwycięską ścieżkę. Od początku spotkania nasz zespół przeważał, gościliśmy pod bramką gości praktycznie całą pierwszą połowę, jednak udało nam się zdobyć tylko jedną bramkę. Brak skuteczności miało swoje skutki, zespół Jaśnicy wyprowadził dwa kontrataki i do przerwy schodzili z prowadzeniem 2:1. Nasz zespół jednak się nie poddał, grał lepiej w ofensywie i jeszcze lepiej w defensywie, w drugiej połowie skuteczność już mniej zawodziła, dzięki czemu zdobyliśmy trzy bramki i udało nam się zgarnąć komplet punktów. Mimo ciężkich warunków pogodowych oraz złego stanu boiska udało nam się zagrać dobry mecz! Dziękujemy za tę rundę jesienną!

Dziękujemy zespołowi LKS Jaśnica Opolno Zdrój za mecz w dobrej, przyjaznej atmosferze. Powodzenia w rundzie wiosennej i do zobaczenia w ostatniej kolejce sezonu!