•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?

Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Pierwszy sparing po zimowej przerwie

Pierwszy sparing po zimowej przerwie

19 marca 2014 r.

15 lutego 2014 roku drużyna seniorów LZS FATMA Pobiedna rozegrała pierwszy sparing w tym roku, rywalem na naszym boisku była drużyna Stelli Lubomierz. Dość niespodziewanie pokonaliśmy Stellę aż 6:1 (4:0).Stan boiska jak na tę porę roku idealny, tylko silny wiatr utrudniał grę obu drużynom. Lepiej do tej sytuacji przystosowała się nasza drużyna i do przerwy zdobyliśmy 4 bramki. Goście w sumie stworzyli sobie trzy groźne sytuacje (poprzeczka i dwa nie celne strzały). My natomiast punktowaliśmy rywali. Pierwsza bramka autorstwa Przemka Kostyka po podaniu Damiana Jędrzejczyka. Drugą zdobył Damian Jędrzejczyk po błędzie bramkarza gości, który wybijał piłkę i trafił w swojego obrońcę do odbitej piłki dopadł Damian i nie zmarnował okazji. Trzecią bramkę zdobył Damian Bronowicki w zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Kolejną bramkę zdobył ponownie Przemek Kostyk po samotnym biegu od środka boiska. Druga połowa była bardziej wyrównana, goście groźniej atakowali i zdobyli honorową bramkę. Ale nasza odpowiedź była skuteczna, bo drugą swoją a piąta w meczu strzelił Damian Jędrzejczyk po podaniu z przed szesnastki rywali wbiegł w pole karne i strzałem w długi róg pokonał bramkarza Stelli. Ostatnią bramkę zdobył Adam Stochwicz po podaniu Damiana Jędrzejczyka.
Skład: Zajączkowski P., Kujawiak P., Kurant D., Senkowski M., Stochwicz A., Bronowicki D., Rypicz K., Dawidowicz R., Siemieniewski M., Kostyk P., Jędrzejczyk D. Rezerwa: Sekuła P., Woźniak R., Drąg D.Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u