•

Strona główna >> LZS >> Aktualności >> Dobry mecz juniorów LZS Fatma

Dobry mecz juniorów LZS Fatma

16 października 2012 r.

Dobry mecz rozegrali 13 października 2012 r. juniorzy LZS Fatma Pobiedna remisując z Pogonią Wleń 1:1. Nasi rywale tydzień temu pokonali lidera z Cieplic, więc wydawali się murowanym faworytem do wygrania meczu. Ale mecz meczowi nie równy i nasza drużyna osiągnęła cenny remis. Pierwsza połowa to lekka przewaga gości, ale nie stwarzali sobie oni jakiś czystych sytuacji. Czujnie bronił nasz bramkarz a obrona skutecznie wyjaśniała zagrożenie albo blokowała strzały rywali. Niestety ponownie słabo graliśmy w ataku, gdzie mnożyły się proste straty i niedokładności. Na szczęście grając pod wiatr nasza drużyna utrzymała do przerwy wynik 0:0. Po przerwie gra się wyrównała nasi zawodnicy zaczęli realnie zagrażać bramce rywali. Niestety w 64 min. trzech naszych zawodników nie potrafiło na środku boiska odebrać piłki najmniejszemu zawodnikowi w drużynie rywali i poszła kontra zakończona stratą bramki. Nasi zawodnicy zaatakowali śmielej, ale nie potrafili (umieli) wykonać tego ostatniego skutecznego podania. Sytuacja zmieniła się niespodziewanie w 75 min. po wejściu na boisko Jakuba Walszewskiego. Niedoceniany zawodnik wprowadził w szeregi rywali zamieszanie i w 80 min. zdobył wyrównująca bramkę. Jeszcze pod koniec meczu Mateusz Humieja mógł wygrać nam mecz, lecz przestrzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem Wlenia. W relacji z przed tygodnia krótko została opisana sytuacja w relacjach trener drużyna, i chyba trochę poskutkowało, bo teraz wyglądało to o wiele lepiej.