•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?

Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Kolejny dobry mecz młodzików z Pobiednej

Kolejny dobry mecz młodzików z Pobiednej

14 maja 2013 r.

W sobotę (11 maja 2013 r.) zespoły młodzieżowe LZS Fatma Pobiedna, miały rozegrać dwa mecze. Niestety grali tylko młodzicy. Przeciwnik naszych juniorów zawodnicy z Gryfu Gryfów niestety nie przyjechali.
Rywalem młodzików był lider rozgrywek drużyna COMT 2012 Bolesławiec. Silny rywal zmobilizował naszych zawodników do maksymalnego wysiłku. Rozegraliśmy najlepszy, choć przegrany mecz w tej rundzie. Klasa rywala powodowała, że nasi zawodnicy musieli pokazać wszystkie swoje umiejętności żeby dorównać drużynie gości. Goście od początku meczu próbowali przejąć inicjatywę, ale dość szybko gra się wyrównała. Trwała twarda walka, ale to goście mieli groźniejsze akcje, nasz bramkarz obronił trzy trudne strzały. Ale to my objęliśmy prowadzenie po uderzeniu Krynia w 26 min. Niestety już 29 był remis, gdy graliśmy w osłabieniu goście wykorzystali brak krycia i po zespołowej akcji wyrównali. Druga połowa zaczęła się źle, bo w 33 min. przegrywamy już 1:2, ponownie nasza obrona została rozklepana. Ale nasi młodzicy nie spuścili głów tylko zaatakowali i w 42 min. po rzucie wolnym Enoch Szymocha doprowadza do wyrównania. Przycisnęliśmy gości, ale nasi napastnicy zmarnowali trzy stuprocentowe sytuacje i to się zemściło w 56 min., gdy ponownie brak asekuracji w obronie spowodował utratę trzeciej bramki. Zabrakło już czasu na wyrównanie. Goście wygrali minimalnie, choć w sumie zasłużenie. Było widać ich większą kulturę gry i umiejętności indywidualne niektórych z nich, które przesądziły o naszej porażce. Ale nie ma, co się załamywać, bo jesteśmy na razie jedyną drużyną w tej rundzie, która potrafiła tej drużynie się przeciwstawić i zmusić ją do maksymalnego wysiłku. Skład młodzików: Witczak K., - Pazowski R., Stachnik Sz., Feren K., - Pichniarczyk G., Zwierzyński K., Mogieła Ł., - Szymocha E., Cymbałko M. /rezerwa: Myśliński F.


Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u