•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?

Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Koniec rundy jesiennej

13 listopada 2016 r.

Ostatni mecz w tej rundzie rozegrany 13 listopada 2016 r. był lustrem, w którym było widać obraz naszej drużyny w tym sezonie.

Czyli bardzo osłabiony skład, czyli fatalna gra w obronie. Victoria Ruszów jest kandydatem do awansu co było widać na boisku od początku. Gospodarze grają szybko i przemyślanie mają niezłe umiejętności i potrafią je pokazać (w przeciwieństwie do nas). I wprawdzie byli zdecydowanie lepsi od nas do zwłaszcza w pierwszej połowie razili nie skutecznością. My nie mieliśmy za wiele do powiedzenia. Bramki tracimy w 20 i 28 min., druga bramka to praktycznie samobój Kamila, naszego bramkarza, który po rzucie wolnym sam wepchnął piłkę do swojej bramki. Niestety w Kamilu odezwały się stare demony czego efektem była czerwona kartka w 40 min. po brutalnym faulu na zawodniku gospodarzy. Może tej kartki by nie było gdyby sędzia kilka minut wcześnie prawidłowo zareagował na ostre wejście tego zawodnika Victorii, którego faulował Kamil, który z kolei ostro potraktował Kamila. Był to zwyczajny rewanż. Po czerwonej kartce w bramce stanął Patryk Zajączkowski i choć wpuścił cztery bramki (54, 71, 75 i 89 min.) bronił o wiele pewniej. Po prostu Victoria poprawiła skuteczność. Podsumowując zakończoną rundę na nasz słaby wynik miał wpływ przede wszystkim, bardzo niestabilny skład. W każdym meczu graliśmy w innym ustawieniu. Nie było meczu, który był grany najlepszym składem, na który nas stać. Co miało wpływ na grę obronną i atak bo zawsze kogoś brakowało.

(amtafszl)


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u