•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?

Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Wygrana Fatmy na zakończenie rundy

Wygrana Fatmy na zakończenie rundy

13 listopada 2014 r.

9 listopada 2014roku miały być rozegrane ostatnie mecze rundy jesiennej, ale ze względu na dobrą pogodę za tydzień będzie rozegrana jeszcze jedna kolejka awansem z wiosny.
Rywalem LZS Fatma Pobiedna będzie drużyna Zbylut Zbylutów.
Mecz rozegrany w Pobiednej 9 listopada z drużyną LZS Sobota wygraliśmy 3:1 (2:1).
Zaczęliśmy od mocnego uderzenia, bo już w 2 min. prostopadłe podanie od Ryśka Myślińskiego wykorzystał Damian Jędrzejczyk, korzystając dodatkowo ze złego ustawienia bramkarza gości. Niestety już po minucie był remis, bo z gapiostwa naszego obrońcy skorzystali napastnicy Soboty. W pierwszej połowie mecz wyrównany ze wskazaniem nawet na drużynę gości, ale klarowniejsze okazje stworzyła sobie nasza drużyna. Dwa razy Damian Jędrzejczyk nie potrafił mocniej kopnąć piłki w kierunku bramki, a Adrian Żarkowski będąc praktycznie przed pustą bramką nie trafił w piłkę. Goście próbowali strzałami zaskoczyć naszego bramkarza, ale byli blokowani albo Patryk był na posterunku. W 40 min. ponownie Damian dostaje podanie od Ryśka i na raty zdobywa drugą bramkę, prowadzimy 2:1. Drugą połowę rozpoczynamy z trzema zmianami w składzie. Przez piętnaście minut praktycznie nie schodzimy z połowy gości. Sunie atak z atakiem, brakowało niestety ostatniego podania albo "zimnej krwi" naszych napastników. Goście chwilami rozpaczliwie się bronili wybijając piłki na oślep. Potem mecz się wyrównał LZS Sobota bardziej zagrażała naszej bramce, choć trzeba dodać, że wynikało to bardziej z błędów naszej obrony (złe krycie lub ustawienie) albo złe wprowadzanie piłki do gry przez naszego bramkarza. Wreszcie w 72 min. Grzesiek Dudczak po podaniu Przemka Kostyka, mocnym strzałem zza szesnastki zdobył trzecią bramkę. Od tego momentu mecz się uspokoił. Goście stracili chyba wiarę na poprawę wyniku, my natomiast nie forsowaliśmy już tępa.

Po trzech zwycięstwach, czterech remisach i pięciu porażkach nasza drużyna ostatecznie zakończyła rundę jesienną z 13 punktami na 9 pozycji w tabeli.

1 Pogoń Wleń 36
2 Bielany Biedrzychowice 29
3 Kościelnik 21
4 Woskar II Szklarska Poręba 19
5 Kwisa Mroczkowice 19
6 Niwice 19
7 Zbylut Zbylutów 16
8 Sobota 15
9 FATMA POBIEDNA 13
10 Kotliska 12
11 Cosmos Milików 10
12 Pławna 8
13 Bazalt Wojciechów 1


Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u