•  strona główna 
  •  mapa serwisu 
  •  kontakt
  •  polityka prywatności 
  •  linki 
  •  wyszukiwarka                                                             
  • 
    


Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Co? Gdzie? Kiedy?

Kalendarz odbioru odpadów 2024
Kalendarz niedziel handlowych w 2024 roku
Sołecka Strategia
Rozwoju Wsi


Oficjalna strona Pobiednej

Kolejny remis seniorów

12 października 2014 r.

W niedzielę 12 października 2014 roku piłkarze LZS Fatma Pobiedna podejmowali na swoim boisku drużynę z Pławnej. Stracili niestety dwa kolejne punkty, tylko remisując 1:1 (1:0)

Pławna nie była zbyt wymagającym rywalem, ale dużym zaangażowaniem zwłaszcza w obronie zdołali zdobyć jeden punkt. Pierwsza połowa w miarę wyrównana z tym, że goście praktycznie nie zagrozili naszej bramce. My też nie mieliśmy wielu okazji, ale w 15 min. przy asyście Mateusza Kostyka Damian Jędrzejczyk dał nam prowadzenie. Druga połowa też wyrównana gra w polu, ale my już stworzyliśmy sobie dużo więcej tzw. "setek". W 58 min. po faulu na Adrianie Żarkowskim sędzia daje nam rzut karny, powinien jeszcze pokazać faulującemu obrońcy czerwoną kartkę, bo Adrian miał już tylko przed sobą bramkarza, ale nie pokazał. Do jedenastki podszedł Damian Jędrzejczyk i trafił tylko w słupek. Atakowaliśmy dalej i kolejne setki marnowali Adrian z Damianem (przynajmniej trzy). A goście nas kontrowali i po jednej z takich kontr zdobyli nawet bramkę, ale na szczęście był spalony. Niestety w 73 min. po identycznej akcji Pławna doprowadziła do remisu i była to praktycznie pierwsza poważniejsza sytuacja gości. Czego nam znowu zabrakło do wygranej: trochę szczęścia trochę umiejętności i przede wszystkim obecności Ryśka Myślińskiego, który swoją walecznością pozwoliłby swoim zaangażowaniem na opanowanie środka boiska. Nasza drużyna idzie w tym sezonie na jakiś rekord, bo był to już 4 remis w tej rundzie, a tylko w jednym z tych czterech remisów szczęśliwie zdobyliśmy punkt (mecz z Bielanami), a w pozostałych nieszczęśliwie traciliśmy punkty.

Opracował: B.S.


Dołącz do nas

Kalendarium
Czy wiesz, że...
Zdjęcie tygodnia
Pocztówka miesiąca
Panorama
Wirtualny cmentarz
Informator SMS
Polecane linki


Wszystkie materiały na tej stronie objęte są pełnym prawem autorskim,
osoby zainteresowane ich wykorzystaniem (w całości, lub części) proszone są o uprzedni kontakt z redakcją serwisu www.pobiedna.pl.


copyright © pobiedna.pl 2007-2023          Statystyki obsługuje system statystyk stat4u