Oficjalna strona Pobiednej
Strona główna LZS Aktualności Fatma Pobiedna 2:1 LZS Kościelnik

Fatma Pobiedna 2:1 LZS Kościelnik

7 maja 2023 r.
Mamy to! Po raz kolejny w rundzie wiosennej pokonujemy zespół z czołówki tabeli! Dzisiejszego popołudnia kibice mogli obejrzeć mecz pełen walki, nie brakowało zaangażowania. W pierwszej połowie zespół gości przeważał, miał więcej okazji strzeleckich, mimo to do przerwy był bezbramkowy remis. Po kwadransie odpoczynku nasz zespół ruszył śmielej do ofensywy, co się przełożyło zdobyciem goli. Zespół z Kościelnika ułatwił nam grę, po tym jak środkowy obrońca za bezmyślne zachowanie otrzymał czerwoną kartkę. Chwile przed końcem spotkania zdobyliśmy bramkę na 2:0, zaś LZS bramkę honorową zdobył po rzucie karnym w doliczonym czasie gry. Brawo Panowie! Brawo trenerze! Dziękujemy kibicom za przybycie!