•

Strona główna >> LZS >> Aktualności >> Drugi mecz, drugie zwycięstwo

Drugi mecz, drugie zwycięstwo

5 września 2011 r.

W niedzielę 4 września 2011 r. seniorzy LZS Fatma Pobiedna zagrali drugi mecz w sezonie 2011/2012. Nasza drużyna pokonała na wyjeździe LKS Świecie 2:0. Bramki zdobywali Szymon Gan po rzucie wolnym w 52 min. i Damian Jędrzejczyk w 85 min. Wygraliśmy skromnie, grając bardzo słabe zawody. Nie najlepiej przygotowane boisko, upał i brak skuteczności naszych zawodników spowodowało tak skromny rezultat. Cieszy wygrana, ale skuteczność naszych zawodników woła o pomstę do nieba. Szkoda tylu klarownych sytuacji, zwłaszcza w II połowie, które zostały zmarnowane. Przy takiej skuteczności z lepszymi rywalami będzie trudno o dobre wyniki. Sam mecz to przewaga naszego zespołu, który prowadził grę. W pierwszej połowie gra się nam nie kleiła, graliśmy wolno było dużo niecelnych podań i nie za dużo okazji do zdobycia gola. Nie dziwi, więc remis do przerwy 0:0. Gospodarze praktycznie przez cały mecz nie potrafili zagrozić nasze bramce. W drugiej połowie byliśmy już inna drużyną, zaczęły się zazębiać ciekawe akcje. Niestety seryjnie marnowane, co powodowało obawę o końcowy wynik, bo przypadkowa akcja Świecia mogła zniweczyć cały nasz wysiłek. Na szczęście nic takiego nie nastąpiło i skromnie wygraliśmy ten mecz.
Za tydzień nasze drużyny rozegrają dwumecz z Pisarzowicami, ponieważ zarówno w sobotę juniorzy jak i w niedzielę seniorzy będą podejmować na swoim boisku drużyny LZS Pisarzowice.