•

Pierwszy sparing

5 marca 2017 r.

W niedzielę 5 marca 2017 r. nasza drużyna udała się na sparing do Platerówki, przegraliśmy 2:3 (2:1). W naszej drużynie pojawiło się dużo nowych twarzy.

W pierwszej połowie gramy dobrze i prowadzimy 2:1 po bramkach Marcina Makowskiego z karnego w 10 min.. Gospodarze w 40 min. doprowadzają do remisu, ale jeszcze przed przerwą ponowne prowadzenie daje nam Przemek Kacprzyk. Mamy jeszcze strzały Damiana Jędrzejczyka, które obijają niestety tylko słupek i poprzeczkę bramki Orła. W drugiej połowie lekką przewagę posiadają gospodarze, ale nie stwarzają sobie dogodnych okazji. My natomiast powinniśmy dostać karnego po tym jak obrońca Orła staranował w polu karnym Adriana Żarkowskiego. Niestety nie zachowaliśmy koncentracji do końca meczu i w 79 i 87 min, tracimy dwie bramki po fatalnych zagraniach naszej obrony.

Graliśmy w składzie: Zajączkowski P. - Fornalczyk P., Kurant D., Kuciński A., ?? - Żarkowski A., Rypicz K., Myśliński R., Kacprzyk P. - Makowski M., Jędrzejczyk D. /na zmiany wchodzili: Humieja M., Zwierzyński K., Rypicz M., Szatkowski P., Myśliński F. i Witczak D.