•

Strona główna LZS Aktualności Granica Miłoszów 2:1 Fatma Pobiedna

Granica Miłoszów 2:1 Fatma Pobiedna

3 kwietnia 2023 r.
Niestety, po dwóch dobrych spotkaniach z Mirskiem oraz Świeradowem przyszedł czas na ten słabszy występ naszego zespołu. W sobotnim spotkaniu zespół Granicy był bardziej konkretny w poczynaniach ofensywnych, zdobyli dwie bramki, których mogliśmy uniknąć. Promyk nadziei na dobry wynik dał nam Przemek Fornalczyk, który przy wyniku 1:0 dla gospodarzy uderzył celnie z rzutu wolnego z około 30. metrów. Niestety, początek drugiej połowy był kluczowym momentem całego meczu, nasz zespół przysnął w pierwszej minucie drugiej części rozgrywki i wpadła ostatnia bramka w tym meczu, dająca trzy punkty Granicy w derbach gminy. My się jednak nie załamujemy, walczymy dalej! Dziękujemy kibicom za przybycie!