•

Strona główna LZS Aktualności Fatma Pobiedna 2:2 Łazek Pisarzowice

Fatma Pobiedna 2:2 Łazek Pisarzowice

3 kwietnia 2022 r.
Mecz o przysłowiowe "6 punktów", dla nas zwycięstwo pozwoliło by uciec dolnej części tabeli, zaś dla gości komplet punktów dałoby szanse na wyjście z dołu stawki. Podzieliliśmy się punktami z Łazkiem. Zasłużenie. Na początku spotkania błąd w defensywie i goście wyszli na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy to my stwarzaliśmy sobie akcje bramkowe, jednak skuteczność dzisiaj nie dopisywała. W drugą połowę weszliśmy mocno, chcieliśmy jak najszybciej doprowadzić do remisu. Po błędzie w konstruowaniu ataku Pisarzowice wyszli z kontrą po której podwyższyli prowadzenie na 2:0. Nie poddawaliśmy się, dalej walczyliśmy o punkty. Bramkę kontaktową po centrostrzale zdobyliśmy kwadrans przed końcem. W ostatniej akcji meczu sam na sam z bramkarzem ruszył Olek Rypicz, obrońca gości fauluje naszego napastnika w polu karnym, mamy szanse na remis. Do karnego podchodzi Tomasz Cierpicki i pewnym, mocnym strzałem w środek daje nam wynik 2:2 i jeden punkt. Pozostaje niedosyt, liczyliśmy na komplet punktów i dzięki czemu większy spokój w tabeli, choć i ten punkt ważny. Dziękujemy kibicom za przybycie, liczymy na Wasz doping w przyszłym spotkaniu!